Nádas Halászcsárda Ebes

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Nádas Halászcsárda Ebes vélemények

Kiváló 2017. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
2017 augusztus 19-én a csárdában tartottuk a lányom lakodalmát. Ez úton szeretnék a csárda dolgozóiak köszönetet mondani. Minden tökéletes volt, az ételek finomak voltak, a kiszolgálás zökkenőmentes,és még ráadásul mindet kedvesen. Figyeltek a vendégekre,semmire nem kellett órákig várni. Egyszóval hibátlan volt minden.
Átlagos 2016. augusztus 1.családjával járt itt
Vasárnap délután, családi ebéd, azért itt, mert nem mindenki ismeri még. A megközelítés könnyű, parkolóhely van bőven. Kiderűl a helyszínen, hogy ide is begyűrűzôtt a svédasztalos menü. Leves kétféle van, mi a húslevest választjuk, a másik kevésbé bizalomgerjesztő. Ez az ehető kategória, semmi több.
Nádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - Étel/italNádas Halászcsárda Ebes - Külső képNádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - Étel/italNádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - BelsőNádas Halászcsárda Ebes - Külső képNádas Halászcsárda Ebes - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2016. június 27., üzleti partnerrel járt itt
Az éttermet az értékelése alapján választottam, mivel szeretem a halételeket. A pincérrel, a környezettel elégedett voltam, de sajnos a rendelésnél ért az első negatív meglepetés. Az étlapon számtalan halétel szerepel, köztük min. 4-5 féle halászlé. "Csak tiszai halunk van", ebbe a harcsa már nem tartozott bele.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Mindig jó ide betérni, mert a csárda hangulata kiváló. Köszönhető ez a berendezésnek, és az ott dolgozóknak még inkább. Kedvesen fogadnak, odafigyelnek a vendégekre. Nincs hosszú várakozás! Az ételek ízletesek,finomak, és kiadós adagok. A zenészek is hozzájárulnak, hogy emlékezetes legyen az ott töltött idő. Mindenkinek ajánlom! ! !
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Mivel volt tapasztalatunk a finom ételekkel kapcsolatosan, a következő születésnapi bulit is ott tartottuk meg, mely egy svédasztalos ebéd volt. Nagyon hangulatos hely,mely párosul cigányzenével. Így a vendégek nem csak ehették a finomabbnál-finomabb ételt,hanem jól is szórakoztak, a cigányzenész anyósomnak külön játszott. Azóta is emlegeti.
Kiváló 2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Debrecenbe tartva álltunk meg, mert ebédidőben jártunk. A pincér kedves volt. Előétellel kedveskedett, ami nagyon finom volt. Az ételeink is gyorsan elkészültek. Nagy adag volt,és ízletes. Mindenkinek szívből ajánlom.A hely hangulatos. Ha erre járunk, ismét betérünk.Családom többi tagjának is nagyon tetszett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 22.a párjával járt itt
Újra itt jártunk, és most is csak csupa jó dolog jut eszembe. A választék nagy és kitűnő, nagyon finom ízletes minden. A halételek kiválóak! A pincérek udvariasak, és gyorsan kiszolgálnak. A hangulat mindig kiváló . és tisztaság van mindenhol! A csárda is nagyon hangulatos berendezésű. Jó volt itt lenni ismét! Ünnepelni, vagy csak finomat enni, egyaránt érdemes!
Kiváló 2015. június 29.a párjával járt itt
Kiváló ételek, simán veri bármelyik Michelin-csillagos éttermet. A bécsi szeletük valóban óriási, ahogy az étlapon is szerepel, de minden más is nagy adag, bőségesen jól lehet vele lakni. A sütemények is nagyon finomak. Szoboszlón szálltunk meg, de minden nap ide jöttünk ki enni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2015. május 2.a párjával járt itt
Nádas Csárda-hangulatos csárda. Talán így lehetne egyszerűen jellemezni ezt a főút mellett lévő lehetőséget "éhes vándor"-ként. Berendezése éppen megfelel annak a csárda jellegnek, ahogyan nevezik magukat. Csöndes hely, választék is van, mindenki megtalálja a számára megfelelőt. Éhes nem marad senki.
2015. március 16.a párjával járt itt
Először jártam a Nádasban. Hangulatos belső tér. Szeretem ha adnak arra, hogy belépéskor a látvány megragadja a vendéget. Valóban csárda, ahogyan a nevében írják. A választék megfelelő, mindenki talál magának valami finomságot. A kenyérkosárban a kenyér mellett érdekes pogácsaszerű sütemény volt, sárgás színű, valamilyen gyógynövénnyel készíthették.
Nádas Halászcsárda Ebes - Belső