Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger
Excalibur Középkori Lovag Étterem EgerExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger bemutatkozása

Eger zöld szívében, az érsekkertben a kuriózum számba menő Excalibur Középkori lovagi Étterem, ahol a korhű környezet és zene, látványkonyha és kemence, lovagi műsorok, valamint eredetei receptúrák alapján speciális fűszerezéssel elkészített ételek fejedelmi lakomák és finomabbnál finomabb parázson sült étkek fogadják az ide betérő vendégeket.

Agria Vintage Apartman Eger - Egri kikapcsolódás
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger vélemények

Kiváló 2016. augusztus 8.barátokkal járt itt
Júliusban a Bikavérünnep egyik napján itt vacsoráztunk a barátnőmmel és a lányával. Volt ugyan rendelt asztalunk, de ha nem telefonálunk korábban, akkor is lett volna helyünk. A cézársaláta (Ambrosios cézári salátája), hagymaleves cipóban (Merlin léve az cipóban) és a hagymás rostélyos (Ökörhát, amit zsúfolásig pakoltak) mind-mind ízletes volt.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/italExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/italExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Külső képExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 21.barátokkal járt itt
Júliusban egy születésnapot ünnepeltünk itt.
Szuper hely szuper étkekkel. Csak üres gyomorral érdemes ide menni
jó nagy adagot szolgának fel. :) :)
A Népkert gesztenye fái alatt mókusok szaladnak a szökőkút is környezete nagyon szép!
Csak ajánlani tudom ezt a helyet.
Szép park szuper étteremmel.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2016. július 19.gyerekekkel járt itt
Egy éve jártunk ott! Ép valamilyen áram probléma volt az étteremben, de olyan kedvesek voltak, hogy nem küldtek el bennünket, hanem itallal kínáltak. Közben leadhattuk a rendelést. Amit kihoztak, attól leesett az állunk. Már a kinézete is különleges volt. Felaggatott husik, alatta sajtszósz, mennyei volt. A helynek is különleges a varázsa.
2016. május 22.gyerekekkel járt itt
Egyszer már jártam itt baráti társasággal és nagyon tetszett,
így hát gyereknap alkalmából gondoltam meglátogatjuk ezt az éttermet. A bor amit kértem kiváló volt, és a pincérek is tették a dolgukat s nem voltak tolakodóak sem. AZ adagok mintha kisebbek lennének,az évek során szűkebbre szabták volna. . .
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
Régóta el akarunk menni, most kaptunk ajándék kupont ide, így végre eljutottunk. Nem bántuk meg, nagyon finom leveseket ettünk és egy kétszemélyes tálat rendeltünk, hatalmas adag volt, nem is hittük, hogy meg bírjuk enni. Minden nagyon jó volt, a kiszolgálás udvarias, a pincérek kedvesek voltak, mindig figyeltek rá, hogy van-e még italunk, jó bort ajánlottak.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Étel/ital
Kiváló 2015. augusztus 27.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, barátokkal, családdal, és mindig jól éreztük magunkat. A környezet festői, a belső tér kialakítása fantasztikus, az ételek minősége tökéletes. A pincérek kedvesek, az étlap szövege is nagyon tetszetős. És mondjatok még egy éttermet, ahol amíg elkészül az étel, ki lehet menni az udvarra íjászkodni?
Kiváló 2015. augusztus 19.családjával járt itt
Többször is jártunk már ebben az étteremben. Nagyon jó a kiszolgálás, finomak az ételek. Egyedi az étterem megjelenése. A középkori hangulat szinte mesébe illő helyet varázsol elénk. Az árak szerintem átlagosak, nem drága hely. Nekünk nagyon ízlett a 4embörös étel, amit másoknak is tudok ajánlom. Ha Egerben járunk kihagyhatatlan helyszín számunkra.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Külső képExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - EgyébExcalibur Középkori Lovag Étterem Eger - Külső kép
Kiváló 2015. augusztus 9.barátokkal járt itt
Középkori hangulat, szép környezet, nyáron szokott lenni valami hangulatcsináló dolog is, például íjászkodás, asztalnok, vagy valami. Nem olcsó hely, de egyszer mindenképp érdemes kipróbálni, én nagyon szeretem. Éhesen érdemes odamenni, mert a rendelés után kihoznak egy jó adag zsíroskenyeret hagymával grátisz, előétel gyanánt, amíg megérkezik a rendes kaja! :P
2015. augusztus 2.családjával járt itt
Finom ételek,de az árához képest keveset adnak.Gyors kiszolgálás,kiváló hangulat.Tiszta és mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2015. június 16.a párjával járt itt
Múlt hétvégi kirándulásunk első napjának mwegkoronázásaként betértünk ebbe a jó hangulatú középkori lovagétterembe,ahol bár sokan voltak,de a személyzet rutinjának,és szakmai felkészűltségének köszönhetően mégsem volt tumúltus. Az ételekre,italokra csak pozitiv jelzőket tudok mondani. Bárkinek nyugodt szívvel merem ajánlani.
Excalibur Középkori Lovag Étterem Eger a térképen
3300 EgerÉrsekkert u. 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín
H-CS
P-V