Szantofer Vendéglő Eger

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Szantofer Vendéglő Eger vélemények

Átlagos 2015. május 4.a párjával járt itt
Az étterem belülről tettszett,a kiszolgálás átlagos, nem tulajdonítottak nekünk különösebb jelentőséget,talán azért mert egy ballagó társaság éppen akkor távozott és már elfáradtak. A borzaska kicsit sótlan volt, a mennyisége megfelelt, a harcsapaprikás túrós tésztával, nem volt rossz, végül is jól laktunk, de a harcsa lehetett volna több is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 10.gyerekekkel járt itt
Hétfő délután érkeztünk a családommal és rajtunk kívül nem volt senki. Az étterem csodálatosan néz ki, de az ajtóra rá kellene írni, hogy melyik az étterem mert a pub-ba nyitottam be először. A kiszolgálás átlagos volt. Az étel minősége és mennyisége is nagyon rendben volt. Innen nem lehet üres hassal kimenni.
Kiváló 2014. október 18.gyerekekkel járt itt
Ritkán szoktam jól lakni éttermekben, na de itt, hu, a Borzaska valami hihetetlen finom,bőséges adag volt. Már párszor jártam Egri lévén itt, akkor sem és most sem csalódtam. Kedves gyors kiszolgálás, elfogadtható árak. Úgy gondolom legközelebb is itt vacsizunk a családdal.
Kiváló 2014. október 1.gyerekekkel járt itt
Kedves és gyors kiszolgálás, odafigyelés és jó konyha jellemzi. Az a la carte árak barátságosak, a kínálat bőséges. A napi többféle menü változatos, finom, most már van glutén- és sómentes menü is. Hetente 2-3 alkalommal itt ebédelünk és azt tapasztaljuk, hogy sokan teszik ugyanezt. Én nagyon szeretem ezt a helyet.
Gyenge 2014. szeptember 21. járt itt
Nem volt az igazi: a cigánypecsenye rágós, száraz, vissza kellett küldeni (a pincér szerint ilyen a tarja. . . ), a kakastaréj viszont sülhetett volna még, a sült csülök jellegtelen, a hasáb fagyasztottból készül, háttérzajnak pedig vmelyik kereskedelmi rádió szól. De legalább a rántotthúst és a rántott halat nem rontották el.
Kiváló 2014. augusztus 10.barátokkal járt itt
Kedves gyors kiszolgalas,kellemes kornyezet.Finom etelek izléses talalas korrekt árak.Kozvetlen fölszolgalok.Akar sajat izles alpjan is elkeszitik a valasztott etelt.
Kiváló 2014. augusztus 8.családjával járt itt
Finom ételek, családias hangulat, figyelmes kiszolgálás. Az étlap jól eligazítja az olvasót abban, mit várhat attól az ételtől, amit rendelt. Szeretem a Cézár salátát csirkemell csíkokkal, jó az egri borzaska stb. Aki ide betér és szeret enni, az nem fog csalódni!
Ár-értékarány elfogadható.
Kiváló 2014. március 21.a párjával járt itt
Általában szombatonként, délelőtti lustálkodás után szoktunk ide ebédelni menni. Ilyenkor olyan ételeket választunk, amit otthon csak körülményesen lehet elkészíteni. A rendelés előtt a pincérrel átbeszéljük, hogy miből készül, mit tartalmaz az esetleges fantázianév. Mindig részletes kimerítő választ kapunk.
Átlagos 2014. február 26.a párjával járt itt
Érthetetlen volt, hogy annak ellenére, hogy rajtunk kívül csak 3 asztalnál ültek, elég sokára jött ki a pincér az asztalunkhoz. Ugyanez történt a fizetésnél is. Az egyik vendég már kopogott a konyha ajtaján, hogy fizetni szeretne.
Kiváló 2013. november 17.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden nagyon finom volt, a pincérek készségesek. Mindenki mást rendelt, de mindenki úgy érezte, hogy az ő étele a legjobb. A a Somlói galuska a világ legjobb somlóija. Galambos Tamás festőművész ajánlotta önöket, de mi tovább fogjuk ajánlani mindenkinek. Czilus