Böngéssz a legfrissebb zalakarosi értékelések között!

Kiváló 2024. március 22. 20:58a párjával járt itt
Szeretünk itt pihenni. Aprósagoktól eltekintve minden tekintetben tökéletes. Szép szobák, tisztaság, finom ételek, kedves kiszolgálás. Sohasem csalódunk
Belenus Thermalhotel Superior, Zalakaros
Gyenge 2024. március 22. 18:20egyedül járt itt
Szakadozott műbör üllőbutorzat a lobyban
A welnesben mindig valami el van romolva,javitásra szorul,avendègek más fûrdókbe mennek
Az étkezés,bár bőségesnek túnik,de gyenge,nem a 4 csillagos szâllodának megfelelö. A jobb minőségú ételek/pl. tûrós tészta/hamar,véglegesen elfogy.
Kiváló 2024. március 22. 17:50gyerekekkel járt itt
Amit előzetesen ígértek, az minden tényleg szuper volt ! ! A személyzet, a recepciótól a felszolgálókig kedves, segítőkész volt. Amit ki kell emelni, az az étkezés ! ! A reggeli / az a bundáskenyér ! ! /, és a déli leves is jó volt, de a vacsorák ! ! ! Én rendezvényszervezőként dolgozom, több mint 50 éve, van szakács végzettségem is, tehát van némi rálátásom.
Kiváló 2024. március 21. 10:51a párjával járt itt
Szuper hely, szuper személyzettel, mennyei ételekkel.
Mi biztosan visszatérünk.
A wellness részleg tiszta,csendes megfelelő a kikapcsolódásra, és hogy van kültéri medence, ami bentről is megközelíthető az csak hab a tortán. A parkoló jó nagy, kényelmes a parkolás.
2024. március 20. 9:39a párjával járt itt
Nem először voltam itt, tudtam mire számíthatok. A recepció okozott csalódást, mivel a 3. szoba volt csak megfelelő: az első az ötödiken volt, ahol egész nap a fejünk felett fúrtak, a zaj miatt nem lehetett a szobában megmaradni. (Egyébként nagyon kevesen voltak a szállodában, érthetetlen, miért kellett azokat a szobákat kiadni.
Átlagos 2024. március 18. 16:15barátokkal járt itt
Ár-érték arány jó volt. Rugalmas foglalás kezelés.
Nem tetszett: nem volt bár, szórakozási lehetőség / nem volt egy olyan helyiség, ahol egy baráti társaság szórakozni tudott volna a vendégek zavarása nélkül / Wellness bezárt délután - kizavartak minket, illetve a szaunát csak a személyzet kezelhette (ha eszébe jutott)
Átlagos 2024. március 16. 10:20a párjával járt itt
Valamiért ezek a panel hotelek nagyon hangosak. Folyton mászkálnak a folyosón, ha napközben próbálnál pihenni a szobában ami elég kényelmes amúgy, akkor szinte pár másodpercenként van valami zaj. Mintha az épületben lévő vasat ütnék folyamatosan, kong az egész. A gépek is zúgnak, biztos a fürdőből, gépészetből jönnek el a zajok.
Hunguest Hotel Freya, Zalakaros