Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

2013. július 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben lévő szálloda.A kert gyerekbarát(játszótér,mini vadaspark),de a felnőttek is ki tudnak kapcsolódni.A wellnesst egy kicsit kicsinek találtam.Mi nem vagyunk igazán túrázós család a környéket nem fedeztük fel,így arról nem tudok nyilatkozni.A vacsoránál lehet nagyobb választék.
Átlagos 2013. július 19.gyerekekkel járt itt
A kalandpark és a mini vadaspark jó ötlet, a kerti játszótér is nagyon tetszett a gyerekeknek. A takarítónők 1 hét alatt egyszer sem porszívóztak! Az ételek minősége átlagos, sokszor hidegek a főételek. Ha elfogy valami sokáig kell várni a pótlásra. A kenyerek zsemlék között sokszor maradt 2-3 napos.
2013. április 17.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen épült a szálloda, van múltja, ez a folyosón lévő régi fotókból kiderül, igazi retro hangulat uralkodik :) Az első nászutunk sajnos nem sikerült túl jól, ezért Galyatetőt választottuk, hogy egy jobb élményben legyen részünk. Jól éreztük magunkat, másoknak is ajánlani fogom a hotelt.
2013. április 15.barátokkal járt itt
A szálloda nagyon szép természeti környezetben fekszik, csak sajnos az odavezető út (hegyi szakasz) elég balesetveszélyes a rengeteg kátyú miatt. Tudom, hogy erről nem a szálloda tehet, de a vendégek szempontjából nem elhanyagolható tényező. A személyzet barátságos volt, a svédasztalos reggeli és vacsora kínálata bőséges, minősége kiváló.
Kiváló 2013. április 15.barátokkal járt itt
Nem gondoltam, hogy a nyári ott töltött néhány napunk "überelhető" lesz, de az lett. A szálloda kényelme, a személyzet kedvessége mit sem változott, illetve külön kiemelném a színes és változatos és megújuló programkínálatot, a kiemelt programként szereplő Táncmeditáció és a rendszeres Vízi torna is remek volt, illetve a "Vasárnapi ráadás" lehetőséget - pont az a 8 óra és egy étkezés kellett még a teljes hétvégéhez!
Grandhotel Galya Galyatető - Külső kép
2013. március 27.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk itt. A környezet gyönyörű, óriásikat lehet kirándulni, ami hóban még romantikusabb. A gyerekek imádják a parkban tartott erdei állatokat és a játszóteret. A szobák berendezése sajnos elég változó és a legfelső emeletre nem megy lift, így az kicsit kényelmetlen.
Kiváló 2021. november 5.családjával járt itt
Nagyon jo volt itt lenni. Finom etelek, tisztasag es nagyon jo volt a hangulata a hotelnek telen a nagy hoban. Sajnos autoval igen csuszos volt az ut felfele de a hely karpotolt:)
Kiváló 2020. augusztus 25.a párjával járt itt
2019 októberében voltunk itt, egy ismerős ajánlására. A szálloda elhelyezkedése tökéletes a pihenéshez. A közelben szinte semmi nincs, ami megzavarhatná a nyugalmat. A beltér hangulatos, szép, a szobák tágasak, tiszták, és szépen fel vannak újítva. Az étteremben a választék bőséges, és finom. Nem lehet oka panaszra szerintem senkinek.
Kiváló 2020. február 9.a párjával járt itt
2019. nyarán másodszor jártunk ebben a gyönyörű fekvésű szállodában. Ez így tudatos választás volt részünkről, s újból nem csalódtunk. Tágas, tiszta szobák fantasztikus kilátással. Ami külön öröm volt számunkra, hogy s szobákat felújították, így minden tökéletes volt.
Kiváló 2019. november 18.családjával járt itt
A szálloda fejlesztésen ment át utóbbi ott tartózkodásunk óta. Ami változtatást igényelne még,az a terasz(ok).Rájuk férne egy kis felújítás.. A kilátás gyönyörű, csend és nyugalom fogadja a friss levegő mellett az odatérőt.Az ételek finomak, nagy a választék, a személyzet kedves.A wellnese is jó.