Sziget Vendéglő Gödöllő

étterem, pizzéria, vendéglő
Sziget Vendéglő Gödöllő
Sziget Vendéglő GödöllőSziget Vendéglő Gödöllő
Sziget Vendéglő GödöllőSziget Vendéglő Gödöllő

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Előrefizetési kedvezmény reggelivel vagy félpanzióval
Előrefizetési kedvezmény reggelivel vagy félpanzióval
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sziget Vendéglő Gödöllő vélemények

Kiváló 2024. május 2.a párjával járt itt
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a hely hangulatos, az étel finom volt, a kiszolgálás elsőosztályú, rendkívül kedves volt a hölgy, aki minket kiszolgált! Ezt így kell csinálni, ilyen egyszerű. :)
Mi biztos, h még megyünk oda, és bátran ajánlom másoknak is! :)
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 284 feltöltött kép
Kiváló 2022. március 16.a párjával járt itt
Interneten találtam ezt a gödöllői éttermet. Annak ellenére, hogy teleház volt, nem kellett sokat várnunk. Az ételek nagyon finomak voltak a kiszolgálás udvarias és gyors volt. Az adagok sem kicsik, úgyhogy desszertet már nem is kértünk. Nem bántuk meg, hogy a Sziget Éttermet választottuk.
Sziget Vendéglő Gödöllő - EgyébSziget Vendéglő Gödöllő - EgyébSziget Vendéglő Gödöllő - EgyébSziget Vendéglő Gödöllő - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2021. november 4.családjával járt itt
Jó néhány éve jártunk már ebben a vendéglőben. Az akkori kellemes emlékek hatására most ismét felkerestük a családommal. Barátságos helyiség, udvarias fogadtatás, tiszta, kellemes környezet. A levesek és a főételek finomak, bőségesek, ár/érték arányuk megfelelő, a kiszolgálás gyors, udvarias. Pont olyan volt, mint ami az emlékeinkben élt.
Kiváló 2021. október 2.családjával járt itt
Szombaton ebédre foglaltam asztalt 3 főre a családommal nagyon finomak az ételek a kiszolgálás professzionális és gyors de a pincérek és a tulajdonos Nagyon kedves szívélyes és barátságos mindenkinek Csak ajánlani tudom aki erre jár az biztos hogy mi visszatérő vendégek leszünk köszönjük a vendéglátást és A finom ételeket és italokat
Sziget Vendéglő Gödöllő - Egyéb
Gyenge 2018. október 24.barátokkal járt itt
Több éve járunk a Sziget vendéglőbe, baráti társasággal, mert itt tartjuk meg a neves ünnepeinket. Ez ideig a tapasztalatunk rendkívül pozitív volt,finomakat ettünk, és az felszolgálók munkája is kiemelkedő volt. A legutóbbi alkalommal (októberben), ugyancsak baráti társasággal voltunk a vendéglőben ebédelni.
Átlagos 2018. május 22.gyerekekkel járt itt
Szülinapomon voltunk ebben az étteremben.
Az ételek finomak voltak, tisztaság van, a kiszolgálás is megfelelő volt.
DE semmi plusz nincs benne. Egyhangú nekem egy kicsit az étterem, rideg.
Hiába a fa dekoráció, mégis valami hiányzik.
A felszolgáló szimplán kiszolgált, 1 plusz szót se szólva.

Nem volt rossz, de nem megyünk szerintem még se oda többet.
2017. január 24.a párjával járt itt
Párommal ugrottunk be ebédelni,mert sok jót hallottunk az étteremről. Valóban ár-érték arány megfelelő. Nem csalódtunk a tál bőséges és finom volt,nem is tudtuk megenni,ezért szó nélkül becsomagolták a maradékot. A kiszolgálás is megfelelő volt. Ha arra járunk,máskor is megállunk egy jó kis ebédre! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Átlagos 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Sokat hallottam róla,emiatt a férjemmel voltunk itt. A választék teljesen átlagos,semmi specialitás. A cipóban hagymaleves guszta és finom volt,de a húsleves májgombóccal az átlagosnál is rosszabb. Főételre a férjem borjú bécsije,papírvékony,a köret nevetségesen kevés volt /pedig nem a féláras napon voltunk! /.
Kiváló 2015. június 1.családjával járt itt
Férjem születésnapja alkalmából ebédeltünk az étteremben május végén. Mindennel meg voltunk elégedve, szívesen visszatérünk máskor is. A hely nagy előnye, hogy hétfőn és csütörtökön féláron lehet fogyasztani az ételeket. A cipóban tálalt hagymaleves a kedvencünk, de a többi étellel is meg voltunk elégedve.
Gyenge 2014. december 29.gyerekekkel járt itt
Röhej, amit a házhoz szállított rendelésekkel művelnek. Mi a családunkkal rendszeres rendelők voltunk, volt hogy havi 100 000 Forintnál többet hagytunk ott csak házhoz szállításra. A kiszállított ételek egy idő után viszont sokszor teljesen inkonzisztens minőségben érkeztek (egyszer volt rendesen betét a levesben, máskor meg éppen csak valami lé, ami még maradt).
Sziget Vendéglő Gödöllő a térképen
2100 GödöllőSzabadság út 139.
• légkondícionált helyiség • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo