Kézműves Cukrászda Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula
Kézműves Cukrászda GyulaKézműves Cukrászda Gyula
Kézműves Cukrászda GyulaKézműves Cukrászda Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula bemutatkozása

Balogh László Keszthelyen végzett cukrászmester 1992-ben nyitotta meg Gyulán a Kis Kézműves cukrászdát. Ezt követően 1998-ban lebontották az épületet és újat építettek. Így nyílt meg a Kézműves Cukrászda, mely a Tiszántúl egyik legnívósabb cukrászdája. Minőségi kávékkal, széles sütemény- és fagylaltkínálattal, Cadeau bonbonokkal várják a vendégeket.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula vélemények

Átlagos 2017. január 23.családjával járt itt
Nagy reményekkel tértünk be a cukrászdába. négyféle sütit és nyolcféle fagyit is kipróbáltuk négyen. Szép és mutatós a hely, de csalódtunk sajnos a minőségben. A sütik érezhetően nem voltak frissek és az ízük sem nyerte el a tetszésünket. Máshol ennyiért sokkal frissebbet és finomabbat is ettünk már.
Átlagos 2013. október 19.a párjával járt itt
A párommal nagyon ritkán eszünk a Kézművesben, viszont néha-néha eszünk egy-egy sütit vagy fagylaltot. Bevallom többször megtennénk, ha nem lenne olyan drága hely. A fagylalt és a süti nagyon finom, viszont irreálisan drága hely. Az utcán kérjük mindig a fagyit és ritkán megyünk be, mert a felszolgálók kissé úgy érezhető, hogy nem járnak a földön.
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk Gyulán, eredetileg másik cukrászdába készültünk, de ez útba esett, közelebb volt, és amúgy is egy nagy adag vacsora után találtunk rá a cukira. Persze hogy nehéz volt a választás, hiszen minden süti irtó jól nézett ki, és ugye tele hassal. . DE akkor is kipróbáltuk, mert ellenállhatatlan volt a választék.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. július 21.a párjával járt itt
Egy wellness hétvége keretein belül jártunk Gyulán és itt kóstoltuk meg először az ország tortáját, ami eléggé nagy csalódás volt és az ára is elég borsos volt ezen a helyen. Később máshol is kóstoltuk, mind ízben, mind árban kedvezőbb volt, de gondolom a hely nívóssága miatt az árak is "turistásak".
Kiváló 2023. szeptember 27.barátokkal járt itt
Egy hetes gyulai tartózkodásunk alatt, szinte minden nap (a déli órákban) betértünk a cukrászdába egy süteményre. Akkora a kínálat, hogy alig tudtunk választani, de amit megkóstoltunk minden nagyon finom volt. Szépen vannak elrendezve a sütemények, nagyon szép a csokoládás pult, ízléses a berendezés.
Kiváló 2023. augusztus 15.családjával járt itt
Naponta fagyizunk itt.
A megye legjobb fagyija,biztosan állíthatom.
Az ott készült csokik is fennségesek.
Minden évben itt rendeljük a szülinapi tortákat.
Most málna-tejszín volt.
Pillanatok alatt elfogyott.
Mindenkinek ajánlom,hogy térjen be ide.
Nagyon megéri.
Kedves,gyors kiszolgálás.
Kiváló 2022. október 11.a párjával járt itt
2022. 10. 10 délkörül voltunk feleségemmel a százéves után mivel ott az eladók hozzá állása kívánnivalót hagy maga után

az eladok hozzá állása 5. sütik szépek és nyálcsorgatok . feleségem 2 szelet sütit kostolt meg neki mind a kettő nagyon bejött mindenre csak a legjobbat tudta mondani.
Kézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 19.családjával járt itt
A gyulai cukrászdák közül a legjobb.
Kedves személyzet,isteni finom fagyik,bonbonok,sütik várnak.
Nagyon hangulatos hely egy délutáni kávé elfogyasztásához is.
A fagylaltkelyhek bőségesek és finomak.
A lányom szülinapi tortája is itt készült.
Nemcsak,hogy egy gyönyörű alkotás,de nagyon-nagyon finom.
Köszönjük!
A helyet mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2020. augusztus 23.családjával járt itt
Nagyon finom minden, a sütik, fagyik, kávé! Kellemes, hűvös a belső tér, a kiszolgálás gyors.
Kiváló 2019. július 14.a párjával járt itt
Minden finom! Még nem ettünk ugyan végig mindent, de igyekszünk. :) A kávé-sütizés igényes, szép környezetben lehetséges itt. Előzékenyek és helyesek a fiatal kiszolgáló lányok. Személy szerint odafigyelnek minden egyes rendelésre, vendégre.
Kézműves Cukrászda Gyula - Étel/ital