Kézműves Cukrászda Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula
Kézműves Cukrászda GyulaKézműves Cukrászda Gyula
Kézműves Cukrászda GyulaKézműves Cukrászda Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula bemutatkozása

Balogh László Keszthelyen végzett cukrászmester 1992-ben nyitotta meg Gyulán a Kis Kézműves cukrászdát. Ezt követően 1998-ban lebontották az épületet és újat építettek. Így nyílt meg a Kézműves Cukrászda, mely a Tiszántúl egyik legnívósabb cukrászdája. Minőségi kávékkal, széles sütemény- és fagylaltkínálattal, Cadeau bonbonokkal várják a vendégeket.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Kényeztető napok
Park Hotel Gyula

Kézműves Cukrászda Gyula vélemények

Kiváló 2013. október 21.családjával járt itt
Nyár végén volt szerencsém betérni a cukrászdába, és valóban, pont olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Remek design és kiváló cukrászsütemények, ez az igazi párosítás. A betérő látogatónak nagyon sok fajta sütemény közül van lehetősége válogatni, és mindegyik nagyon ízletes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 31 hasznos szavazat
Kiváló 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Gyula kedvenc cukrászdája számunkra a Kézműves Cukrászda. A nagy hőségben jó volt a légkondicionált helyiségbe behúzódni, isteni fagyikehellyel, hűtött sörrel jobb kedvre derülni. Kimagasló az összes dolgozó vendégszeretete, udvarias, mosolygós stílusa. Az árak pont reálisak a magas minőség, az egyedi termékek alapján.
Kiváló 2014. május 5., kollégákkal járt itt
Gyulát megjárt ismerősöm azt mondta, ha ott járunk, ki ne hagyjuk a világért se a Kézműves cukrászdát. Őszintén szólva eszünkbe sem jutott kihagyni. . . A város sétáló utcájában található a barátságos megjelenésű, egyszerűségében elegáns cukrászda.
Kézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - BelsőKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - BelsőKézműves Cukrászda Gyula - BelsőKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - BelsőKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Étel/italKézműves Cukrászda Gyula - Egyéb
Kiváló 2013. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Negatívum számunkra,hogy a Nívós Kézműves cukrászda(bár finomak a süteményei és a fagylalt),nagyon LEHÚZÓS hely. Becsapják a kedves vevőt! ! ! ! Betértünk két fagylalt kehelyre(6 gombóc),5 sütire=3000-ért! Ami talán még rendben is van. DE 3 BONBON 2950FT? ? ? ? ? ? ? ! ! ! ! ! ! Ugyanis minket pofátlanul átvertek! ! !
Kiváló 2021. augusztus 19.családjával járt itt
A gyulai cukrászdák közül a legjobb.
Kedves személyzet,isteni finom fagyik,bonbonok,sütik várnak.
Nagyon hangulatos hely egy délutáni kávé elfogyasztásához is.
A fagylaltkelyhek bőségesek és finomak.
A lányom szülinapi tortája is itt készült.
Nemcsak,hogy egy gyönyörű alkotás,de nagyon-nagyon finom.
Köszönjük!
A helyet mindenkinek ajánlani tudom.
Kézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - EgyébKézműves Cukrászda Gyula - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. június 30.gyerekekkel járt itt
Igaz, mi csak fagyiztunk, de amit ettünk, az nagyon-nagyon finom volt. A személyzet kedves volt, mosolygós. Ami nagyon tetszett, az a fagyitölcsér volt. Az a tölcsér, aminek lapos az alja, és belül (alul) 4 részre van osztva. Hogy szerettem gyermekkoromban! Köszönöm!
2016. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk Gyulán, eredetileg másik cukrászdába készültünk, de ez útba esett, közelebb volt, és amúgy is egy nagy adag vacsora után találtunk rá a cukira. Persze hogy nehéz volt a választás, hiszen minden süti irtó jól nézett ki, és ugye tele hassal. . DE akkor is kipróbáltuk, mert ellenállhatatlan volt a választék.
Kiváló 2014. október 15.családjával járt itt
Gyula egyik nevezetessége a 100 éves cukrászda és testvére a Kézműves cukrászda. A két hely között leginkább a berendezés tekintetében van különbség, bár ebben a tekintetben is dicsérhető mindkettő. Mindkettő tart országtortákat, remek csokibonbonokat, a stílus valahol, ott van a main stream cukrászat felett valamivel, de messze nem éri el a Mihályi László – Gerbeaud – Zazie vonalat.
Átlagos 2013. október 19.a párjával járt itt
A párommal nagyon ritkán eszünk a Kézművesben, viszont néha-néha eszünk egy-egy sütit vagy fagylaltot. Bevallom többször megtennénk, ha nem lenne olyan drága hely. A fagylalt és a süti nagyon finom, viszont irreálisan drága hely. Az utcán kérjük mindig a fagyit és ritkán megyünk be, mert a felszolgálók kissé úgy érezhető, hogy nem járnak a földön.
Kiváló 2023. szeptember 27.barátokkal járt itt
Egy hetes gyulai tartózkodásunk alatt, szinte minden nap (a déli órákban) betértünk a cukrászdába egy süteményre. Akkora a kínálat, hogy alig tudtunk választani, de amit megkóstoltunk minden nagyon finom volt. Szépen vannak elrendezve a sütemények, nagyon szép a csokoládás pult, ízléses a berendezés.