Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula
Sörpince Vendéglő & Étterem GyulaSörpince Vendéglő & Étterem Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula vélemények

Kiváló 2016. augusztus 31.családjával járt itt
Bármikor visszamennék, így kell éttermet vezetni, pincéreket alkalmazni, ételeket készíteni! Megemelem a kalapot a csapat előtt!
2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Ebédelni térünk be, és az időnk rövidsége miatt CSAK menüt ettünk. Rengetegen voltak az étterem teraszán, de szerencsére találtunk helyet. A pincérek futószalag szerűen szolgáltak ki, nagyon sok volt a vendég, látszódott, hogy azt sem tudták hol áll a fejük. AZ ebéd menühöz képest finom volt, de nem hagyott bennünk maradandó élményt sem az étterem hangulata, sem a kiszolgálás. Talán majd legközelebb, ha az étlapról választunk :-)
Szörnyű 2016. július 12.gyerekekkel járt itt
Már az asztalfoglalásnál borzasztó problémát jelentett a babakocsi elhelyezése a jóindulattal csak félig telt étteremben. A rendelés leadására 20 percet kellett várni...
Az étel szerencsére finom volt.
Szörnyű 2016. június 26.családjával járt itt
2009-2012 rendszeresen jártunk ide és mindig elégedettek voltunk mindennel. Ma viszont a kiszolgáló hölgy nem flegma és barátságtalan volt. A húsok szörnyen el voltak sózva és nagyon rágósak voltak. A pacalnak enyhén savanykás íze volt. Egy óra sem telt el, hogy eljöttünk és most mind az öten gyomorfájással és hányingerrel szenvedünk. Remélem nem lesznek súlyosabb panaszaink.
Kiváló 2016. május 3. járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom! Mi véletlenül tévedtünk be ebédidőben. Csak azt láttuk, hogy míg a többi helyen 1-2 asztalnál ülnek, addig itt szinte tele volt a terasz. . Párommal gondoltuk ez csak jót jelenthet:) nem is tévedtünk, nagy menü vásztékkal rendelkeznek, az ételek ízletesek, az adagok elegendőek, pedig nagy evők vagyunk:) a kiszolgálas kedves, udvarias és a tömeg ellenére is gyors volt.
Kiváló 2016. március 22.gyerekekkel járt itt
Sokszor voltam már itt, általában kellemes benyomásokkal távoztam, kivéve egy halászlevet, az elég zűrös volt. Múlt szombaton is itt ebédeltünk, és bár elég sokan voltak (hétvégén vagy nyáron itt mindig sokan vannak)pikk-pakk ott volt a pincér és pikk-pakk a rendelést is megkaptuk. Az ételek finomak voltak,minden rendben volt.
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Évente-kétévente egyszer ha el jövünk Gyulára, mindig fel keressük a Sörpince éttermet. Tetszik az étterem nagy a terasza sok asztal van mindig volt helyünk nem kellett várakozni. Az adag bőséges,finom. A kiszolgálás gyors,a pincérek kedvesek, barátságosak. Az árak jók. Csak ajánlani tudom! Vissza térünk legközelebb is! Elégedettek voltunk mindennel!
Átlagos 2016. február 13.a párjával járt itt
Rögtön asztalt kaptunk gyorsan kiszolgáltak. Mégsem max pont fele étel hideg volt másik fele pedig forró történet miatt. Kiszolgálás jó volt.
Kiváló 2016. február 7.egyedül járt itt
Munkam miatt Gyulara kellett mennem. Az ertekezlet elott volt idom megebedelni. Jo valasztas volt az etterem. Annak ellenere, hogy menuetkeztetes ment, a valasztott etelem gyorsan elkeszult. Finom es friss volt. A pincer nagyon kedves. Az adag is nagy volt. Aki teheti terjen be, Gyula frequentalt helyen talalhato etterembe.
Kiváló 2015. október 22.a párjával járt itt
Párommal a nászutunkat töltjük Gyulán. Nem bántuk meg, hogy betértünk vacsorázni.
Nagyon meg voltunk elégedve az árakkal és a vacsorával is. Nagyon finom és bőséges volt.
Kijevi csirkemellet és tarját erdész módra fogyasztottunk. Gyorsan megkaptuk az italokat és az ételekre sem kellett sokat várni. Udvarias és segítőkész volt a személyzet. Bárkinek szívesen ajánlom.
Sörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/italSörpince Vendéglő & Étterem Gyula - Étel/ital