Corvin Hotel Gyula ★★★

Corvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

A Corvin Hotel legnépszerűbb csomagjai

Corvin Hotel Gyula - Szerelem luxuskivitelben (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.08.30-ig
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Corvin Hotel Gyula vélemények

Szörnyű 2018. november 6.a párjával járt itt
Üzlethelyiségből átalakított szobát kaptunk, hideg volt a fűtést kérdésünkre sem kapcsolták be. Párna használhatatlan, összecsomósodott volt. Lelakott WC, ajtók, pókhálók, koszos tükör. Bejárat előtt parkoló és kijelölt dohányzóhely volt. Számlát nem kaptunk. Az éttermi fogyasztást nem lehetett a szobához íratni, helyben kellett fizetni.
Szörnyű 2018. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
A szálloda étterme kritikán aluli. Az étel minősége nem megfelelő, semmi választék. 3 vacsoránk volt, mindig volt olyan étel, ami már elfogyott, a tányérra, pohárra várni kellett. (Jó esetben 10 perc elteltével sikerült pótolni). A reggelihez nem járt a kávé, a mosógatóvíz minőségű "kávét" pluszban számolták.
Átlagos 2018. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Meglepő volt számunkra, hogy a reggelihez nem jár kávé vagy gyümölcstea.Ezeket plusz pénzért lehetett megvásárolni.A szobát is nagyobbnak gondoltuk az apartmanszoba megnevezés után.
Átlagos 2018. július 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda nincs felkészülve nagyobb forgalomra egyáltalán. Rettentő kevés parkoló hely, ezt jelezni kellene foglaláskor, ugyanis nagyon kellemetlen úgy érkezni a gyerekekkel, hogy parkolóhelyet kell vadászni. Az ételek íze finom volt, viszont rettentő kevés.
2018. július 24.a párjával járt itt
Nagyon kedves volt a személyzet, mosolygósan vártak mindig, kedvesen tájékoztattak mindenől. A felszolgálás is rendben volt. Választékos reggeli és ebéd volt, mindig jól laktunk. Lehetett gyümölcsöt és süteményt is enni. Ami kicsit zavaró volt, hogy nem kaptunk kávét, külön meg kellett vásárolni.
Szörnyű 2018. július 18.a párjával járt itt
Két fős szoba helyett kaptunk egy családi szobát,ami iszonyat sötét volt. Az ágyak annyira kényelmetlenek voltak,hogy nem bírtunk aludni. A választékosnak beígért svédasztalos vacsora 2 féle ételből állt,ami nem is volt finom. Így minden nap máshol vacsoráztunk,hiába volt fizetve. Minden napra kifizettük a parkolást,de már 2.
2018. június 7.barátokkal járt itt
Barátnőmmel töltöttem 2 éjszakát a Corvin hotelben.Kellemesen éreztük magunkat.A szobánk tágas,kényelmes volt.A fürdő is megfelelt az elvárasainknak.A wellnessben szuper volt.
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
A recepción dolgozók nagyon előzékenyek és kedvesek volta.
A szauna földjén lévő farács törött volt és hiányzott 1 léc, ezt jó lenne megjavíttatni.
Az ebédlőben jó lenne ha lenne egy olyan asztal amire a vendég a mosatlan tányérokat elhelyezi, mert a pincér nagyon lassan vitte el!
Kiváló 2018. január 14.a párjával járt itt
20. évfordulónkra leptem meg a páromat egy hétvégével a Káma Szutra lakosztályban. Nagyon-nagyon szuper volt minden. A svédasztalos reggeli, vacsora bőséges és finom, személyzet kedves és segítőkész. Tökéletes ár-érték arány. Szuper a padlófűtés! Nagyon meleg volt a szobában!
Kiváló 2018. január 6.a párjával járt itt
Amikor én foglaltam már csak két olyan szoba volt szabad ami gyerekes családoknak megfelelő. Nekünk még nincs gyerekünk de így is tetszett. A Barbi szoba nagyon édes, de egy superior szobát szerettem volna. De végeredményben mindegy volt. A lényeg hogy kellemes 3 napot tölthettem egy jó szállodában kedves személyzettel.
Corvin Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 9-11.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem