Corvin Hotel Gyula ★★★

Corvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula
Corvin Hotel GyulaCorvin Hotel Gyula

Corvin Hotel Gyula bemutatkozása

A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és gyógyfürdőtől, melyet a vendégek a város legszebb részén átvezető kényelmes sétával érhetnek el, alig 10 percre helyezkedik el.

A Corvin Hotel legnépszerűbb csomagjai

Corvin Hotel Gyula - Szerelem luxuskivitelben (min. 2 éj)
Szerelem luxuskivitelben
Corvin Hotel Gyula - Várfürdő csomag (min. 2 éj)
Várfürdő csomag
2024.06.30-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Corvin Hotel Gyula vélemények

Kiváló 2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Isteni hétvégét,és a szülinapom töltöttem náluk
Nagyszerű a szolgáltatás,az étterem a Komló ami hozzá van csatolva minőségi
A szobák tiszták, pihenésre kiváló
Kiváló 2021. augusztus 28.a párjával járt itt
A szoba nagyon tetszett, gyönyörű szobát kaptunk, és a személyzet is kedvesek voltak. 10/10pontot adnék.
De az étkezés ami nem tetszett, hideg volt a húsleves, evőeszközök nem voltak úgy kellett mindenért szólni. 10/3 pontot adnék az étteremre.
A Gyulai Várfürdő is nagyon szép, és nagyon jó volt a víz. 10/10pont
Ennyit írnék dióhéjban.
2020. október 10.a párjával járt itt
A személyzet kedves, segítőkész. A félpanzió kínálata bőséges, ízletes. A szobánk (100 B) tisztasága is megfelelő volt. Viszont a fürdőszoba kissé szűkös, apróbb változtatásokkal kényelmesebbé lehetne tenni. Összességében jól éreztük magunkat ebben a kis hangulatos alföldi városban.
Átlagos 2020. július 6.gyerekekkel járt itt
Az étterem dolgozói és segítőkészsége tetszett a legjobban, valamint a recepciós hölgyek is nagyon kedvesek.
Az ételek finomak voltak, változatosak.

A szoba tisztaságában volt némi kivetnivaló (ragacsos volt az asztal és a székek sem voltak áttörölve, valamint hajszálak voltak itt-ott az ágyneműn), illetve közvetlenül a szoba alatt lévő söröző hosszan tartó nyitvatartása miatt kisgyermekekkel nehezebb volt a pihenés. De összességében jól éreztük magunkat.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Átlagos 2019. december 8.a párjával járt itt
Már többször voltunk ebben a hotelben még akkor is amikor az átépítés zajlott. Most azonban már minden elkészült, de a WC-nek nincs szellőztetője, spray volt bekészítve. Mivel saját jakuzzijuk van nagyon hiányzott egy szárító vagy legalábbis fogasok és polc a fürdőszobában. Padlófűtés csak egy csíkban volt a szobában, a huzatos ablak előtt semmi.
Corvin Hotel Gyula - WellnessCorvin Hotel Gyula - EgyébCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - KörnyékCorvin Hotel Gyula - Környék
Kiváló 2019. december 6.a párjával járt itt
Szép napokat töltöttünk a Corvin Hotelben! A szobánk nagyon kényelmes volt, az ételek finomak és bőséges volt az ellátás, a személyzet nagyon kedves, segítőkész! A szálloda tisztasága maximális! A szálloda parkolójában kirakják a foglalt táblát, ha napközben kiállunk az autóval! Nagyon jó ötlet! Mindenre csillagos ötös! Ajánlom mindenki fiyelmébe ! ! !
Kiváló 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Nagyon jol ereztuk magunkat,minden tokeletes volt,a szoba szep volt,az etel finom es boseges,a szemelyzet meg csillagos 5-os! Csak ajanlani tudom!
Corvin Hotel Gyula - VendéglátásCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - SzobákCorvin Hotel Gyula - Vendéglátás
Átlagos 2019. július 19.a párjával járt itt
A szálloda parkolójában nem volt hely, az előtte levő parkoló óra nem működött. A recepciós hölgy elnézést kérés, vagy segítségnyújtás helyett durván kioktatott, mi az, hogy nem tudunk mobilon bejelentkezni és parkolójegyet vásárolni! A szálloda éttermi szolgáltatása nagyon gyenge. A reggelik is hagytak kívánni valót maguk után /pl.
2019. június 17.a párjával járt itt
A szállás, illetve a hotel is nagyon jó helyen van közel mindenhez a várhoz, a fürdőhöz. A szobák tágasak és nagyon kényelmesek voltak. A reggeli és a vacsora változatos és nagy finom volt.
Kiváló 2019. május 27.gyerekekkel járt itt
Egy kis kellemes kikapcsolódás volt a családdal. Közel volt minden. Kényelmes szoba. A nagymamát is hoztuk magunkkal és kényelmesen külön helyiségben és mégis együtt eltudták helyezni a szállodában. Ez nagyon tetszett nekünk és neki is. Ahogy kiléptünk a szobánkból közvetlenül ott volt a játszószoba ami rengeteg játékkal és érdekességgel volt felszerelve.
Corvin Hotel Gyula a térképen
5700 GyulaJókai u. 9-11.
• szauna • masszázs • pezsgőfürdő • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 990 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád