Jázmin Panzió Gyula

Jázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Jázmin Panzió Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Gyenge 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Egyedül az elhelyezkedése jó , közel van a fürdő , és a városközpont is . De minden más szörnyű . Már a bejelentkezés elég érdekes . Van egy telefonszám a kapun , azt kell felhívni , és egy hölgy visszahívott . Telefonon adta az utasítást , hogy melyik a szobánk , mit hol találunk . Senki nem fogadja a vendéget .
Jázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - Szobák
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nekünk maximálisan megfelelt mind a szállás és mind az ellátás.Az ott levő hölgy aranyos volt s bizalommal lehetett fordulni hozzá bármilyen kérdéssel.Reggeli maximálisan elég volt s megfelelt minőségben is.Mi biztosan ha Gyulán járunk ezt a helyett fogjuk szállásként választani.Köszönjük hogy ott lehetünk!!!
Szörnyű 2016. március 5.a párjával járt itt
A kuponokon akadtam rá, bár ne tettem volna. Utólag kiderült, hogy a kuponos ár semmivel sem alacsonyabb, mint a normál. Kicsi padlásszoba, fürdőszoba szemben, a folyosón át kellett libbenni. Hiányzott: olvasólámpa, fogas, fürdőszoba polc, felmosó eszköz. Volt: Konyhában több éves koszos mosogató szivacs. Mikró nem működött.
Szörnyű 2015. július 12.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor már rossz érzésekkel foglaltuk el a szobát,mert szembetűnő volt a tisztaság hiánya,ami az egész "panziót" jellemezte. Az ágy alatt régi újságlap, üres flakon,a fürdőben hagyott koszos felmosó fej vödör nélkül,odakészített törölközőt nem mertük használni.
Szörnyű 2014. november 10.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk egy tábla fogadott, miszerint hívjuk fel az ott lévő telefonszámot. Felhívtam és telefonon kaptam az instrukciókat hová kell mennem. Az udvar végében lévő ajtóhoz kellett mennem, a kulcs a zárban volt. A szoba leginkább egy garázsra hasonlított, amibe bedobáltak pár ócska bútort, szörnyen lepusztult volt az egész.
Átlagos 2014. október 12.egyedül járt itt
Tetszett, hogy nyugodtan lehetett pihenni, tetszett, hogy nagyon szép a környezet, tetszett, hogy nagyon közel a gyógyfürdő, a segítőkészség probléma esetén kiváló volt. Ami nem tetszett, és kifogásolom, hogy a nyári takarók már nem a szezonnak megfelelő ellátások, állítólag pléd egy darabjuk nem volt, a takarókat jó lenne teljesen lecserélni, azaz kiselejtezni, mert az állapotuk alapján egyáltalán nem egy szálláshelyre valók.
Szörnyű 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
A szállás katasztrófa.

A Jázmin Panzió Gyulán, a fürdőtől nem messze található.
Kifejezetten olcsón lehet itt megszállni.
Az ágy kényelmetlen és pecsétes volt, a reggeli minden nap ugyanaz.
Penészes fürdőszoba.
A tisztaság sem éppen elfogadható.
Sokat kellene változtatni, hogy elfogadható szálláshely legyen.
Átlagos 2018. június 20.a párjával járt itt
Elég nagy csalódás ért az érkezésünkkor: piszkos hűtő,piszkos konyha ,a fürdőben a tusolót ki kellett domestosszal takarítani,érdekes fehérek lettek a fugák,a víz nem folyt le a tusolóban, a WC tető belül nagyon koszos volt. Nem volt szúnyogháló,a párnák katasztrofálisan vacakok, még jó,hogy vittünk kispárnát.
Kiváló 2018. június 15.gyerekekkel járt itt
Jó helyen lévő barátságos házikó. A fürdő és a belváros 1-2 percre van a háztól, a környék mégis csendes, az utcának semmi átmenő forgalma nincs. A ház dizájnja régi, de láthatóan rendszeresen javítgatott, karbantartott. Parkolni közvetlenül a panzió előtt vagy a pár méterre lévő parkolóban lehet, díjmentesen.
Gyenge 2018. május 31.gyerekekkel járt itt
A Jázmin Panzió Gyulán, a fürdőtől nem messze található. Kifejezetten olcsón lehet itt megszállni, és ha az igényeinket ehhez igazítjuk, még el is tudjuk fogadni a helyet. Csendes, nyugodt a környezet, a személyzettel sem volt problémánk. A reggeli több mint minimalista volt, olcsó kenyér, TV paprika és valamiféle felvágott.