Jázmin Panzió Gyula

Jázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Jázmin Panzió Gyula vélemények

Kiváló 2018. június 15.gyerekekkel járt itt
Jó helyen lévő barátságos házikó. A fürdő és a belváros 1-2 percre van a háztól, a környék mégis csendes, az utcának semmi átmenő forgalma nincs. A ház dizájnja régi, de láthatóan rendszeresen javítgatott, karbantartott. Parkolni közvetlenül a panzió előtt vagy a pár méterre lévő parkolóban lehet, díjmentesen.
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Nekünk maximálisan megfelelt mind a szállás és mind az ellátás.Az ott levő hölgy aranyos volt s bizalommal lehetett fordulni hozzá bármilyen kérdéssel.Reggeli maximálisan elég volt s megfelelt minőségben is.Mi biztosan ha Gyulán járunk ezt a helyett fogjuk szállásként választani.Köszönjük hogy ott lehetünk!!!
Kiváló 2015. július 27.gyerekekkel járt itt
Indulás előtti napon keresgéltem a fórumon,mit is írnak a panzióról. Kissé megijedtem,mikor csak a rosszat olvastam. Másnap félve hívtam a vonatról az érkeztetés miatt a panziót,mondván,nemsokára megérkezünk. A panzióhoz érve a kertben fogadott egy hölgy,felvezetett a szobánkba (családi szoba,két helység egybe nyitva).
2018. március 19.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszaka a Panzióban. A Panzióban és a szobánkban rend és tisztaság volt A személyzet segítőkész. A szoba megfelelő volt . . . Talán a matrac nem , mert nagyon ki volt feküdve. . A reggeli elég volt . . . a kolbász volt kevés. . A földszinti szobáknál talán kéne az ablakokra rács . . . . . , hogy nyugodtan nyitva lehetne az ablak.
Jázmin Panzió Gyula - Külső képJázmin Panzió Gyula - Külső képJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - Szobák
2018. február 21.a párjával járt itt
Immár harmadszor voltunk a Jázmin Panzióban. Gyönyörűen felújítva találtuk, és nekünk előny, hogy szinte "hazamentünk". Elvégre ha az ember hazamegy, otthon sincs senki, amíg haza nem érünk. . . Nekünk ez a jó, csendes, nyugodt hely, a személyzet udvarias, mi mindennel meg voltunk elégedve. Ha valaki itt nem érzi jól magát - keresse az okot saját magában!
2017. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Gyula nagyon szép és hatalmad történelmi múltal rendelkező város. érdemes a tárlatvezetéseket igénybe venni egy- egy programnál, mert igazán jól képzett szakemberek tartják. A várkert fürdő is nagyon jó kikapcsolódási lehetőség. A szállásunkon nem volt klíma, emiatt sokat nyűgösködtünk, főleg így hogy 40 fok volt ezen a hétvégén.
2016. február 16.családjával járt itt
A szállás kb. 20 perc sétára van a várfürdőtől. Van nyári bejárata is a fürdőnek, ez sokkal közelebb lett volna, de sajna februárban zárva volt. A Panzió egy csendes, egyirányú utcában van,parkolás a ház előtt lehetséges. A két személyes szoba éppen elég teret biztosított, úgy is csak aludni jártunk oda.
2015. szeptember 24.a párjával járt itt
Ha őszinte akarok lenni, az ágy nagyon kényelmetlen volt, reggel mikor ébredtem gödör féle vájat nyoma volt az ágyon. A másik ami kényelmetlen volt, az hogy mindig felkellett öltözni hogy át menjünk a fürdőszobába, ne hogy valaki meglásson benünket. Reggel fél hétkor kellett ébrednünk, mert akkor már indult a mosógép és a reggeliztetési készülődés.
2015. január 12.a párjával járt itt
A vendégek egy része nem tudja mit rendel meg egy panzió kiválasztásánál. Olyan szolgáltatást vár mint egy szállodában. A konyhát nem teszik rendbe maguk után, az ételt beviszik a szobába tányérokkal evőeszközökkel együtt ezzel hiányt idéznek elő és a másik vendég már elégedetlen lesz.
Átlagos 2018. június 20.a párjával járt itt
Elég nagy csalódás ért az érkezésünkkor: piszkos hűtő,piszkos konyha ,a fürdőben a tusolót ki kellett domestosszal takarítani,érdekes fehérek lettek a fugák,a víz nem folyt le a tusolóban, a WC tető belül nagyon koszos volt. Nem volt szúnyogháló,a párnák katasztrofálisan vacakok, még jó,hogy vittünk kispárnát.