Jázmin Panzió Gyula

Jázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Jázmin Panzió Gyula vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Gyenge 2016. augusztus 15.a párjával járt itt
Egyedül az elhelyezkedése jó , közel van a fürdő , és a városközpont is . De minden más szörnyű . Már a bejelentkezés elég érdekes . Van egy telefonszám a kapun , azt kell felhívni , és egy hölgy visszahívott . Telefonon adta az utasítást , hogy melyik a szobánk , mit hol találunk . Senki nem fogadja a vendéget .
Jázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - SzobákJázmin Panzió Gyula - Szobák
Gyenge 2016. június 17.a párjával járt itt
2016. 06. 14-16 ig tartózkodtunk itt a párommal, gyanúsan olcsó kuponos oldalon találtam a szállást, egyetlen előnye, hogy közel van a központhoz, strandhoz, maga a város, gyönyörű, tiszta, rendezett, bármikor visszamennék, de nem ide megszállni. Bár árulják az ingatlant, amire bőven rá kéne költeni, de azt nem értem szobánként miért nem lehet kb.
Jázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - Külső képJázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - Egyéb
Gyenge 2016. május 3.családjával járt itt
Viszonylag jó áron vett kuponokkal és nagy reményekkel utaztunk Gyulára. Már évek óta szemezgettem e várossal, de a távolság miatt mindig halogattuk az ideutazást. Bárcsak halogattuk volna tovább! Képeken jobban mutatott, mint élőben. Már érkezéskor kicsit fura volt, hogy senki sem fogadott minket, telefonon kaptuk az instrukciókat.
Gyenge 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Az épület építésekor egyértelműen csak arra ügyeltek, hogy minél több vendég férjen el egyszerre, függetlenül a vendégek kényelmétől. A földszinti nem tudni hányas szoba galériája kis gyerek számára nem éppen biztonságos, a szoba feletti WC, fürdő lefolyója a galériában alvók feje felett csordogál jó hallhatóan.
Szörnyű 2018. szeptember 5.a párjával járt itt
A szállás katasztrófa.

A Jázmin Panzió Gyulán, a fürdőtől nem messze található.
Kifejezetten olcsón lehet itt megszállni.
Az ágy kényelmetlen és pecsétes volt, a reggeli minden nap ugyanaz.
Penészes fürdőszoba.
A tisztaság sem éppen elfogadható.
Sokat kellene változtatni, hogy elfogadható szálláshely legyen.
Szörnyű 2017. május 25.a párjával járt itt
A Jázmin panzió, ahol előfordul ágyi poloska, számomra értékelhetetlen. Sajnálom, hogy nem olvastam utána az értékeléseknek, eztán jobban oda fogok figyelni erre!
Jázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - EgyébJázmin Panzió Gyula - Egyéb
Szörnyű 2017. május 24.egyedül járt itt
Ajándékba adtam ezt a hétvégét,előre kifizettem a szobát,reggelivel,vacsorával, idegenforgalmi adóval. Megérkezéskor senki nem fogadta a vendégeket, majd fél órás telefonálgatás után ,telefon navigálással megtalálták a kulcsot a szobához. Beígért parkolási lehetőség nem volt. A zuhanytálca már tisztíthatatlanul koszos volt.
Szörnyű 2017. március 15.a párjával járt itt
Kora délután érkeztünk, 3 nap, két éjszakás pihenésre. Leparkoltunk a kétszintes, ránézésre szimpatikus panzió elé, majd telefonos navigálást követően megkaptuk az 5. számú szobát. A telefon másik végén lévő gondnok hölgy kérte, ha probléma van, hívjuk fel, ő csak reggel jön. Hívtuk is, de a telefonja le volt merülve.
Szörnyű 2017. február 24.a párjával járt itt
Pár órája vagyunk itt a feleségemmel de bennem erőssen megfogalmazódott az a gondolat, hogy jobb lenne (február vége van) kempingezni mint itt (rém)álomra hajtani fejunket. Akkor kezdem! A panzióhoz érve nem tudtunk biztonsággal leparkolni mert nem volt hova. A szobáról: belepve az "eloszobába" nem fértünk el 2en, no para minek is lenne nagy egy előszoba.
Szörnyű 2017. január 28.barátokkal járt itt
Januárban vettük igénybe a szállást. Érkezéskor senki nem fogadott minket, az 5-s szobát kaptuk, ami penészes, dohszagú volt. Wc papír nem volt, az ágy matraca gödrös, alvásra nem igazán megfelelő. Az egyetlen előnye, hogy közel a belváros. A reggeli még elment, bár nagy választék nem volt, kávé sem járt.