Jázmin Panzió Gyula

Jázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula
Jázmin Panzió GyulaJázmin Panzió Gyula

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Pihentető napok
Park Hotel Gyula

Jázmin Panzió Gyula vélemények

Szörnyű 2015. július 12.gyerekekkel járt itt
Érkezéskor már rossz érzésekkel foglaltuk el a szobát,mert szembetűnő volt a tisztaság hiánya,ami az egész "panziót" jellemezte. Az ágy alatt régi újságlap, üres flakon,a fürdőben hagyott koszos felmosó fej vödör nélkül,odakészített törölközőt nem mertük használni.
2015. január 12.a párjával járt itt
A vendégek egy része nem tudja mit rendel meg egy panzió kiválasztásánál. Olyan szolgáltatást vár mint egy szállodában. A konyhát nem teszik rendbe maguk után, az ételt beviszik a szobába tányérokkal evőeszközökkel együtt ezzel hiányt idéznek elő és a másik vendég már elégedetlen lesz.
Gyenge 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Az épület építésekor egyértelműen csak arra ügyeltek, hogy minél több vendég férjen el egyszerre, függetlenül a vendégek kényelmétől. A földszinti nem tudni hányas szoba galériája kis gyerek számára nem éppen biztonságos, a szoba feletti WC, fürdő lefolyója a galériában alvók feje felett csordogál jó hallhatóan.
Szörnyű 2014. november 10.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk egy tábla fogadott, miszerint hívjuk fel az ott lévő telefonszámot. Felhívtam és telefonon kaptam az instrukciókat hová kell mennem. Az udvar végében lévő ajtóhoz kellett mennem, a kulcs a zárban volt. A szoba leginkább egy garázsra hasonlított, amibe bedobáltak pár ócska bútort, szörnyen lepusztult volt az egész.
Átlagos 2014. október 12.egyedül járt itt
Tetszett, hogy nyugodtan lehetett pihenni, tetszett, hogy nagyon szép a környezet, tetszett, hogy nagyon közel a gyógyfürdő, a segítőkészség probléma esetén kiváló volt. Ami nem tetszett, és kifogásolom, hogy a nyári takarók már nem a szezonnak megfelelő ellátások, állítólag pléd egy darabjuk nem volt, a takarókat jó lenne teljesen lecserélni, azaz kiselejtezni, mert az állapotuk alapján egyáltalán nem egy szálláshelyre valók.
Szörnyű 2014. szeptember 25.a párjával járt itt
Nem tetszett, hogy a tetőtéri 3. számú szoba csak egy gardrób méretű kis luk volt, épp csak szét nem eső, kemény ágyakkal, a fürdőszoba pedig a folyosóról nyílt, nem a szobából közvetlenül. A fürdőszoba túl szűk volt, a mosdóhoz hozzáhajolni nem volt lehetőség, a fölötte levő üvegpolc lógott, nem lehetett rá elhelyezni semmit sem.
Szörnyű 2014. július 31.csoporttal járt itt
A szobafoglalás előtt természetesen megnéztük a Panzióról készült képeket, melyek tetszetősek és szépek voltak. A telefonos egyeztetések alkalmával mindig nagyon készséges volt egy férfi, azt gondoltuk ő folyamatosan ott tartózkodik. Érkezésünket követően lehangolt bennünket a látvány.
Szörnyű 2014. július 21.a párjával járt itt
véleményem szerint a Jázmin Panió egy szörnyen lepukkant hely. Este érkeztünk , személyzet nem volt. A szoba lehangoló volt. Kényelmetlen ,kifeküdt nyikorgó ágyak, izzadságszagú ágynemű, piszkos Wc fogadott minket. Másnap reggel egy lompos melegítőbe öltözött hölgy (azt hittem takarító ) fogadott minket.