Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló

2,7
a 315 hajdúszoboszlói szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló
Panoráma Wellness Apartman Hotel HajdúszoboszlóPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló

Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Panoráma Wellness Apartman Hotel négy csillagnak megfelelő szolgáltatásaival és kényelmével várja vendégeit Hajdúszoboszlón. A tágas, fényes szobák egyaránt alkalmasak pároknak, de nagycsaládosoknak is. A hotel gyermek-és bababarát, így minden eszköz rendelkezésre áll ahhoz, hogy a kisgyermekkel érkezők is élvezhessék az üdülést.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Nagyerdő Debrecen - Nyugdíjas napok
Nyugdíjas napok
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló vélemények

Átlagos 2018. január 2.barátokkal járt itt
A wellness gyenge volt. A masszázs kellemes volt. Félpanziós svédasztalos vacsora második napon gyengére sikeredett. A reggelinél nem sikerült mindent pótolni, így a később jövők gyenge választékot találtak. A koktélokat nem ajánlom, sajnos nem tudják elkészíteni, pedig külön koktél itallapon lehet választani.
Átlagos 2017. június 26.a párjával járt itt
A Wifi szokatlanul gyors, jól használható, legalábbis ott, ahol mi voltunk. A szoba tágas, apartmanként is kitűnően funkcionál. A TV régi képcsöves, de a set top box-szal sok csatorna fogható. A klíma megfelelő, szabályozható. Félpanzión voltunk, a svédasztalos reggeli és vacsora is hagy kívánnivalót maga után.
Átlagos 2017. május 10.a párjával járt itt
Március 27-től tőltöttünk férjemmel 5 napot a szállodában. A meghírdetett kínálat csábítónak tünt, kényelmes apartmant vagy kétágyas szobát igérve teljes ellátással és wellnessel. Ezzel szemben a valóság: egy padlásszoba ahól az ágyról csak guggólva lehetett kimászni, 73 évesen igencsak bravuros mutatvány.
Átlagos 2017. március 31.barátokkal járt itt
Elolvastam sok értékelést és egyet értek mindenkivel , aki a "Wellness" részleg nagyságára , illetve az étkezés választékára minőségére panaszkodik ! A kevesebb néha több ! ! Természetesen jártam már 4*-os hotelben azt kell mondjam , hogy köszönő viszonyban sincs ezzel a szállodával. A személyzet kedves , figyelmes udvarias !
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Átlagos 2017. február 26.a párjával járt itt
5 nap 4 éjt töltöttünk el egész kellemesen mert a kisebb nagyobb hibákkal nem foglalkoztunk mint pl.
Panoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Külső képPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - EgyébPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - SzobákPanoráma Wellness Apartman Hotel Hajdúszoboszló - Szobák
Átlagos 2016. október 25.a párjával járt itt
A Hotel *4-os szállodaként hirdeti magát, de a szolgáltatások csak 3* kategóriának felelnek meg. A wellness részleg 2 szaunából és egy 4 személyes jakuzzi-ból áll , ami szintén nem egy 4*-os szint a wellness hotelek világában. Ugyan van kültéri medence, de csak szeptember végéig, tehát ősztől tavaszig csak ez az egy pezsgőfürdő van 30 szobára.
Átlagos 2016. március 2.a párjával járt itt
Ajándékba kaptuk az utalványt,a szálló neve mellé tett 4*reményével. Megérkezéskor udvarias fogadtatás,a szoba kiválasztása után a helységet elfoglalva tapasztaltuk hogy az emelt kategória annyit jelentett:van két szoba de nincs erkély, tetőtéri elhelyezés,ez plusz 5 ezer! ! egyébként a foglalásnál véletlenül sem volt a kuponon szereplő kategóriájú szoba!
Átlagos 2016. március 1.a párjával járt itt
Alapvetően jól éreztük magunkat. A 4 *-tól többet vártam. Pl. élhető méretű fürdőszoba nem gyerek méretű zuhanykabinnal. Az esti vacsorák elég hangos zene mellett kellett elfogyasztani. A WC ülőke csodálatosan tiszta, de szétesik.
Több 3 * helyen megfordultunk és kaptunk ilyen és ettől jobb ellátást.
Átlagos 2016. február 13.barátokkal járt itt
Három éjszakát töltöttünk itt, akciós ajánlatban teljes panzióval (büfé reggeli és vacsora, menüválasztásos ebéd) és két 25 perces masszázs kezeléssel. A szálloda elhelyezése remek, közel van a gyógyfürdöhöz és a központhoz. A személyzet nagyon kedves, udvarias, szolgálatkész, a wellness részleg masszörei kitünöen kezelnek, viszont a négy csillag túlzás.
Átlagos 2015. október 17.üzleti partnerrel járt itt
A wellness reszleggel meg voltunk elegedve, bár egy medence elférne.Az ingyen masszazs minden csak nem kellemes, szalagmunkasok csinaljak akiknek 5-10perc szünetük van két ember között, nem is csodálkozom rajta de ha tudom nem veszem igénybe.Az etelek izletesek voltak,a tisztasaggal nem volt gondunk.