Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

2013. június 13.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a városban, különleges volt a tóban fürödni, habár egy kicsit hideg volt. A szálloda felújított részlegében laktunk, kellemes körülmények között. Udvarias volt a kiszolgálás, finomak az ételek. A gyógyvíz hatásos volt, a kültéri medencében jó volt úszni, fürödni, mert nem volt tumultus. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, másoknak is ajánlom.
2013. május 28.családjával járt itt
Jót pihentünk itt, az új részben! Nagyon jól éreztük magunkat, a szobák ízlésesen berendezettek, világosak, tiszták, jó hogy van minden szobához terasz, a svédasztalos reggeli, nagyon bőséges volt, a vacsorára már nem volt nagy választék, de jóízű, finom ételeket készítenek, a személyzet barátságos segítőkész, jó hogy a hotel alagsorában gyógykezeléseket is lehet igénybe venni, a gyógyvizes medencék és az udvari medence, a család minden korosztályát kielégítette fürdőzés terén.
Hotel Aquamarin Hévíz - Külső kép
2013. május 17.barátokkal járt itt
A szálloda erőssége a kültéri medence, de az épületen belüli medencék is jó hatással vanak az izületi próblémákra.
Kellemes Kikapcsolódás volt részünkre a sok-sok munka után. Magunk részéről nagyon meg voltunk elégedve a személyzetel.
Nagyon aranyos mókusok játszadoztak a parkban, élmény volt fürdőzés közben figyelni őket. Nagyon jó sétálási lehetőség van a gyaralok számára.
Hotel Aquamarin Hévíz - Medence/kert
2013. május 9.családjával járt itt
Én 2012 júniuásban voltam itt Édesanyámmal. Nekem is az a véleményem, mint az egyik értékelőnek, hogy kicsit "szocreál" típusú a szálloda, de végülis panaszra nem lehetett okunk, mert tisztaság volt, és kedves volt a személyzet. Néha-néha sikerült eltévednünk, mert elég nagy és labrintus-szerű a hotel, de a 3.
Hotel Aquamarin Hévíz - SzobákHotel Aquamarin Hévíz - Külső képHotel Aquamarin Hévíz - SzobákHotel Aquamarin Hévíz - SzobákHotel Aquamarin Hévíz - Külső képHotel Aquamarin Hévíz - SzobákHotel Aquamarin Hévíz - Külső kép
2013. április 24.a párjával járt itt
A szálloda erőssége a kültéri medence, de az épületen belül is volt gyógyvízes medencéjük szaunájuk. A beltéri medencét a víz színe és a benne ázó nyugdíjasok miatt nem próbáltuk ki de a kinti rész remek volt. A szoba, a már felújított részben teljesen elfogadható, nagy terasz is van hozzá.
2013. április 23.barátokkal járt itt
Ez év februárjában jártunk itt baráti társasággal, nagyon jól éreztük magunkat, az ellátást megfelelőnek találtuk, a szobák tiszták voltak, kellemes sétával meglehetett közelíteni a belvárost. Nagyon jó dolog, hogy helyben lehet fürdeni, télen nyáron. A személyzet segítőkész, nagyon barátságos volt.
Vincze Miklósné
2013. április 23.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódás volt részünkre a sok munka után. A személyzet nagyon udvarias. A szoba nagyon szép,tiszta és kényelmes. Nagyon aranyos mókusok ugrándoztak a parkban. Nagyon szeretünk itt pihenni. A gyógyvíze nagyon jóhatásu az izület problémákra. Továbra is választjuk pihenésre. Nagyon meg vagyunk elégedve a környezettel is.
Hotel Aquamarin Hévíz - Medence/kert
2013. április 23.a párjával járt itt
A szálláshely tiszta, rendezett, a személyzet segítőkész. Csodás dolog, hogy saját medencével rendelkezik, mert akkor mehettünk a kellemes vízbe, amikor akartunk. Az ellátás kiváló, sokféle finomságból lehetett választani, bőséges. Kellemes séta vezet a városba. Az igénybe vehető kezelések alkalmával megtapasztaltuk az ott dolgozók barátságát.
2013. április 23.a párjával járt itt
A szállás kissé "szocreál", igaz mi a régi szárnyban száltunk meg. Viszont a tisztaságra nem lehetett panaszunk. A kiszolgálás udvarias, az ételek finomak, a választék is bőséges volt. Nagyon tetszett, hogy saját gyógyvizes medencéje van, így nem kellett a gyógyfürdőig elmenni, hanem helyben tudtunk fürdeni is.
2013. április 23.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódás volt a tél derekán. A személyzet udvarias és segítőkész. A szoba szép, kényelmes. A szálloda kicsit labirintus. Nagyon csendes, nyugodt környezetben van. A reggeli minden igényt kielégítő, az ebéd illetve vacsora is megfelelt. A gyógyvíz nagyon jó.