Hotel Aquamarin Hévíz ★★★

Hotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz
Hotel Aquamarin HévízHotel Aquamarin Hévíz

Hotel Aquamarin Hévíz bemutatkozása

A Hotel Aquamarin Hévíz nyugodt, csendes városrészében található egy közel kéthektáros parkosított területen, a központtól 5 perc sétára. A szálloda saját tulajdonú mélyfúrású kúttal rendelkezik, mely kénben gazdag vizet termel és tölti fel a szálloda három termálmedencéjét.

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hotel Aquamarin Hévíz vélemények

Kiváló 2016. november 3.a párjával járt itt
Október utolsó hétvégéjén töltöttünk egy hetet a szállodában. Minden nagyon szuper volt. A személyzet barátságos, kedves, az étkezés ( svéd asztalos reggeli és vacsora) mind minőségben mind mennyiségben nagyon jó volt. Újra igénybe fogjuk venni a szálloda szolgáltatásait. Csak így tovább gratulálok a személyzet minden tagjának!
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Fabók Lászlóné! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy elégedetten távoztak és bízunk benne, hogy már a közeljövőben visszatérnek hozzánk! Üdvözlettel: az Aquamarin csapat
2016. november 8., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
2016. október 29.a párjával járt itt
A szálloda Hévíz nyugodt, csendes részén található, közel a központhoz. Saját, ingyenes parkolási lehetőség. A 3 csillagos szálloda a kategóriájának megfelelő színvonalú, a 60-70 -es évek SZOT üdülőire emlékeztet. A személyzet kedves, udvarias. A szoba és a folyosók tiszták.
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Jabulani! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Örülünk, hogy elégedett volt a korrekt tájékoztatással és elégedetten távozott. Ön azon kevés vendégek közé tartozik, akik figyelmesen elolvasták ismertetőnket, és ár / érték arány miatt (is) ránk esett a választása, azaz nem ****-os színvonalat várt el tőlünk.
2016. november 8., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Átlagos 2016. október 3.a párjával járt itt
1. Az étteremben nincs terítő az asztalon, hanem mint a büfékben, csak papír alátét, ezen nincs négy nyelvű köszöntés (ez nem méltó egy ilyen hotelhez)
2. A kávéautomatán nem volt presszókávé-gomb, csak "gyenge hosszúkávét" lehetett kapni. 3.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
2016. 09. 05-től-09. 11-ig voltunk a Hotel Aquamarinban. Várakozással telve érkeztünk a Hotelbe mivel nem csak jókat olvastunk a szállásról. Kellemes csalódás ért minket. Az orvosi szobába kedvesen fogadtak és kivizsgáltak minket. A kezelések nagyon jók voltak és a személyzetről csak jókat tudok írni. A kaja 1.
Hotel Aquamarin Hévíz - Medence/kertHotel Aquamarin Hévíz - Medence/kert
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt paksimne! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy „nem csak jó” bejegyzés ellenére esélyt adott szállodánknak! Mi sem igazán értjük, hogy mit várnak tőlünk vendégeink annak ellenére, hogy korrektül ismertetjük a szállodát és a lehető legarányosabban (időszak, szobatípus, stb.
2016. szeptember 27., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
2016. augusztus 6.a párjával járt itt
Köszönjük önöknek ezt a pár napot ,nagyon jól éreztük magunkat. A masszázs különösen jó volt! A reggeli és a vacsora kifogástalan volt :) A személyzet udvarias és nagyon kedves : Reméljük hogy még találkozunk önökkel ! Viszont látásra <3 Belovics Katalin és Attila Veszprémből :)
Kiváló 2016. július 14.barátokkal járt itt
Nem tudok részleteket írni, hogy mi tetszett, mert összefoglalni tudom csak!
Minden tetszett és mindennel meg voltam elégedve!
Máskor is választom ezt a szállodát pihenés céljából!
Gyenge 2016. július 2.a párjával járt itt
Sem a szobák állapota, sem azok felszereltsége nem megfelelō. A WC-ben egy átlagos méretū felnōtt csak nehezen tud megfordulni. Az esti étkezés idōtartama az egykori SZOT üdülōkére emlékeztet. A szobák és folyosók nagyon tiszták, De az épületen és környezetén ( teraszok) bōven volna javítani való.
Hotel Aquamarin válasza
Kedves Vendégünk!Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon sajnáljuk, hogy ennyire elégedetlen volt! Üdvözlettel: az Aquamarin csapat
2016. július 6., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Átlagos 2016. június 19.barátokkal járt itt
A szálloda közel van a központhoz, a tófürdőhöz. Az A épületben kétáagyas classik tipusú szobánk volt erkéllyel. A szoba mostanában felújított elég nagy, a bútorzat részben új. Ebből a szobából jó volt a kilátás. Az ablakon redőny és szúnyogháló. Ez jó pont! A szobában vízforraló. Az erkélyen ruhaszárító!
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt Csorildi! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat! Nagyon örülünk, hogy elégedett volt a szobával, étkezésekkel, személyzettel. Sajnáljuk, hogy a fedett fürdő csalódást okozott. Sajnos Önnek abban teljesen igaza van, hogy elhasználtnak tűnik a berendezés.
2016. június 21., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat
Átlagos 2016. június 9.a párjával járt itt
ismerősöm ajánlotta a hotelt,kezdésnek felhívtam a hotelt milyen áron tudnak szobát ajánlani. kiderült,hogy 1 oldalon olcsóbb az ajánlat mint a hotelnál. nagyon jó helyen van,közel a központhoz,csöndes nyugodt helyen,parkoló hátul a kertben a bőröndöt végig kell vonszolni az egész hotelon a lépcsőn húzva az éppen átépítés alatt lévő étterem mellett,mi a b épületben kaptunk szobát az alagsorban(lehet jobb lett volna a hotelnál foglalni?
Hotel Aquamarin válasza
Tisztelt "MP", Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szállodánkat és örülünk, hogy hallgatott ismerősére! Írásából úgy vesszük ki, hogy nem csalódott a tippben és összességében elégedett volt. Külön örülünk, hogy Ön is tovább fog minket ajánlani és reméljük, hogy még sokszor visszatér hozzánk!
2016. június 14., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***
Kiváló 2016. május 17.egyedül járt itt
Csendes környezetben van és megérkezésemkor,nagyon szivélyesen fogattak párperc után máris elfoglalhattam a szobát. Kértem kezeléseket és megvolt az időpont is dokinál. Minden rendben ment ki irták kezeléseket,mindenki kedves volt,Étkezés svéd asztalos reggeli valamint vacsoravolt,finom és változatos volt.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy benyomását megosztotta velünk! Nagyon örülünk, hogy mindennel elégedett volt. Reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönhetjük!

Üdvözlettel: Hotel Aquamarin csapata
2016. május 24., Hotel Aquamarin, Hotel Aquamarin***