Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz

4,2
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház HévízHévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz

Holiday Club Apartman Hotel Hévíz - Két ünnep között
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz vélemények

Időpazarlás 2020. augusztus 5.családjával járt itt
Alig vártam azt pár napot, ami a Hévízi Tófürdőben terveztem tölteni. Gyerekkorom óta ismerem a tó minden gyönyörűségét. Hatalmas csalódás ért az idén . No nem a drága 6000 forintos egész napos belépőért, hanem az iszonyatos kosz miatt. Egyik WC koszosabb volt a másiknál.
Átlagos 2019. szeptember 29.a párjával járt itt
A Tófürdő a világörökség része, természetvédelmi érték. A fürdőházak egy része műemlék. Eddig szép, de. . . . A fürdőzők többsége nem tarja be a minimál higiéniai szabályokat és ez a víz minőségén érződik. Amikor ott jártunkkor megérkeztünk a stégre, az úszómesterek éppen emberi terméket halásztak ki a vízből.
Érdekes 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Évek óta mindig elhatározzuk, hogy na most megyünk a hévízi tavat felfedezni, de valamiért sose jött össze. Most sikerült! Egy háromórás tavi jegyet vettünk, ami nem három óra fürdőzést jelent, mert a borzasztó szűk, meleg és zegzugos öltözőben nem egyszerű öltözködni, és ugyanezt visszafelé se könnyű megejteni a vizes fürdőruhában.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz -
Kihagyhatatlan 2018. július 3.a párjával járt itt
Héviz csodálatos hely ,évente többször elmegyünk. Nindegyik szálloda kifogástalan. DEEE! ! most volt furcsa szitú: a nagy tóban uszkáltattak
pelenkás gyereket,HOGY LEHET egyáltalán beengedni a
portán. ? ? ? ? ? ? és több 5-8 éves gyermek is volt,
akik úszógumival voltak ugyan de várható volt bármelyik
pillanatban kicsúszatnak,

A gyógyviz nem gyereknek való!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Érdekes 2018. június 13.a párjával járt itt
Egy ismerősöm volt Hévízen és amikor mesélt róla, azonnal kedvet kaptam a tófürdőzésre. Utoljára majd 20 évvel ezelőtt jártunk itt, így halványak voltak már az emlékek. . . de amikor megérkeztünk lassan kitisztult minden. Bárkivel találkoztunk – pénztáros, recepciós, kölcsönzős, büfés – mindenki nagyon kedves volt.
Átlagos 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Mozgásszervi problémák miatt rendszeresen visszalátogatunk ide 1995 óta. Sajnos az éven azt tapasztaltuk, hogy reggel rendben minden ki van takarítva, de mire délután visszatérünk koszosak és büdösek a mosdók, és egyéb helyeken is több a kosz a piszok. Ez szomorú hiszen nem a legolcsóbb ide a belépő és nem mindegy milyenek a körülmények ezen a csodálatos tavon!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Érdekes 2016. október 15.a párjával járt itt
Másfél éve jártam itt először. Életem első (jó)néhány évtizedéből kimaradt Hévíz. Sajnos! A tó csodás, de októberben már muszáj folyamatosan ficánkolni a vízben és keresni a helyeket, ahol "bejön" a meleg víz. Nagy találmány, hogy a fedett részből lehet "kiúszógumizni" a nyílt vízre.
Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz - Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Hévíz -
Kihagyhatatlan 2016. május 11.a párjával járt itt
A múlt hétvégét Hévízen töltöttük el ,párommal. Tavaly után másodszor választottuk a hévízi Tófürdőt kikapcsolódásra illetve fürdőzésre. A tó kifogástalan park és más természeti szépségekkel rendelkezik. A virágok nagyszerű képet mutatnak,igazán kellemes egy séta után betérni a fürdőbe.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 318 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.