Vénusz Étterem Inárcs

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve

Vénusz Étterem Inárcs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
2023. január 25.barátokkal járt itt
Az inárcsi Vénusz étteremben tavaly májusban Szegedről Badacsonyba tartva álltunk meg. Arra nem volt idő, hogy valami meleget együnk, így meg sem kérdeztem, hogy van-e pacal, egyébként megnéztem utólag, nincs. De azért lett volna számomra releváns ételük is, harcsahalászlé, rántott harcsa, marhapörkölt, Jókai bableves.
Vénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - Egyéb
2083
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 682 városban járt márFelfedező - 2240 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43055 feltöltött kép
2021. október 11.barátokkal járt itt
Kitettünk egy cimborát az autóból az inárcsi pihenőhelynél, onnan ment tovább. Szerettük volna használni a WC-t a parkoló közepén, de zárva volt, és nem is volt túl szimpatikus. Viszont volt egy étteremnek látszó objektum a parkoló szélén, talán ott. . . és tényleg. De ez nem olyan hely, hogy csak úgy, minden fogyasztás nélkül.
Vénusz Étterem Inárcs - Külső képVénusz Étterem Inárcs - MosdóVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - BelsőVénusz Étterem Inárcs - Étel/italVénusz Étterem Inárcs - Étel/italVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - Mosdó