Jó hely az M5 mellett

Vénusz Étterem InárcsVénusz Étterem Inárcs a térképen

2023. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2023. január 25.
Az inárcsi Vénusz étteremben tavaly májusban Szegedről Badacsonyba tartva álltunk meg. Arra nem volt idő, hogy valami meleget együnk, így meg sem kérdeztem, hogy van-e pacal, egyébként megnéztem utólag, nincs.
De azért lett volna számomra releváns ételük is, harcsahalászlé, rántott harcsa, marhapörkölt, Jókai bableves.
Az idő szorításában társam evett egy rántott húsos szendvicset, jómagam egy fasírtosat, ezek 950 forintba kerültek, ami kifejezetten jó ár/érték arány. Ittam egy frissen facsart narancslevet, 3 dl volt 1050 ft, társam egy üdítőt 450 forintért.
Megnéztem az aktuális árlapot, arra 4 pontot tudok adni, főételek zöme 4000 forint felett van.
Összességében korrekt 4 pont a hely.
Vénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - EgyébVénusz Étterem Inárcs - Egyéb

Vénusz Étterem további értékelései

2021.10.11barátokkal
Kitettünk egy cimborát az autóból az inárcsi pihenőhelynél, onnan ment tovább. Szerettük volna használni a WC-t a parkoló közepén, de zárva volt, és nem is volt túl szimpatikus. Viszont volt egy étteremnek látszó objektum a parkoló szélén, talán ott... és tényleg. De ez nem olyan hely, hogy csak...
Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig