Nyáresti borozás

BorKamra KecskemétBorKamra Kecskemét a térképen

2015. augusztusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 16.
A Borkamra a Bagatell étterem mellett található, szemben a Katona József Színházzal, pár lépésre Kecskemét főterétől (a sok templomtól). Van egy klassz kiülős teraszuk, szerencsére elég nyugalmas a környék, nincs túl nagy autósforgalom, este meg főleg nincs.
Bevallom, borok terén nem vagyok valami nagy szakértő, sőt!, így a magam részéről nem a borok, hanem a hangulat miatt mentem, leültünk munka után a kollégákkal kicsit elbeszélgetni.
Az itallap nem túl hosszú, viszont ahogy a profinak tűnő felszolgáló elmondta, a magyar borokra fókuszálnak és arra törekszenek, hogy ne a felkapott "tömeg-pincészetek" kínálatát, hanem kisebb, kevésbé ismert, de nagyon jó minőségű borokat előállító borászatoktól vásároljanak.
Borokon kívül kávéféleségek és kézműves sörök (szintén hazaiak) is kaphatóak. Ételeket nem tudom, nem ettünk.
Árban középkategóriás.
Hangulat:Kiváló
BorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - Külső képBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - BelsőBorKamra Kecskemét - Külső kép

BorKamra további értékelései

2022.07.08a párjával
Kellemes helyen, szép kilátással. Választék igaz nem volt sok a sütik terén, de amit választottunk finom volt. Kiszolgálás tanulóval volt, de nem volt semmi baj vele sem, kicsit lassú volt. Amúgy a limonádé is klassz volt.
2016.10.01barátokkal
A Borkamra borozó a Katona József színház szomszédságában található. Általában akkor ülünk be egy könnyed kis borozgatásra, amikor színházba megyünk. Mindig nagyon korrekt a kiszolgálás. Gyorsak, kedvesek. A borválaszték nagyon jó. Tudunk választani mindig a megfelelő izlésünknek. Mindig nagyon...
2014.06.25barátokkal
Kiváló egység, kommunikatív, felkészült, a fejlődés és az újdonságok iránt nyitott tulajdonossal. Jól összeválogatott borok, sokat próbált borrajongó is talál új tételeket a borlapon, a Csernyik pince Gyöngyöstarjánból rendkívül kellemes élményem volt. De az etyeki Anonymus-szal is meg voltam...
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár