Jobbacska pékség

Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt KecskemétFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét a térképen

2016. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. június 24.
A Félegyházi pékségbe azután mentünk be, hogy végigsétáltunk a Rákóczi úton, majd visszafordultunk a Bagatell felé, amit a város legjobb éttermeként emlegetnek. Tény, hogy ott van az élbolyban.
A Pékség friss, korrekt árut kínál, vannak szendvicseik is, én kornspitzet meg valami zsemle és kifli között levű péksüteményt kértem, továbbá tepertős pogácsát. Eredetileg úgy nézett ki, hogy csak én vásárolok bármit is, de a pogácsa végül mindenkit elcsábított. A kiszolgálók nincsenek arra szocializálva, hogy beszélgessenek a vendégekkel, amit mondtam abszolút elengedte a füle mellett a hölgy, de hát ez van rohanó világ, rohanó tempó, „mit kér” „ezt s ezt” „ennyibe kerül” oszt annyi. Hát ha annyi, akkor meg mi nem tervezünk ismét betérni, pedig a beltér szépnek mondható a minőség is korrekt, nemkülönben az ár/érték arány.
Kiszolgálás:Átlagos
Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Külső kép

Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt további értékelései

2015.10.24kollégákkal
Kecskemét gasztro-utcájának elején, a páratlan oldalon található egy gyönyörű szecessziós épület alsó szintjén a Félegyházi Pékség lánc ezen egysége. A Félegyháziak teljes kínálata megtalálható itt, a pékáruk mellett édes és sós péksütemények, kávé, üdítő, valamint bagel és szendvicsek is. A...
Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár