Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét

a 112 kecskeméti étterem közül
pékség
Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét
Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt KecskemétFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét vélemények

2016. június 24.barátokkal járt itt
A Félegyházi pékségbe azután mentünk be, hogy végigsétáltunk a Rákóczi úton, majd visszafordultunk a Bagatell felé, amit a város legjobb éttermeként emlegetnek. Tény, hogy ott van az élbolyban. A Pékség friss, korrekt árut kínál, vannak szendvicseik is, én kornspitzet meg valami zsemle és kifli között levű péksüteményt kértem, továbbá tepertős pogácsát.
Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Külső kép
2015. október 24., kollégákkal járt itt
Kecskemét gasztro-utcájának elején, a páratlan oldalon található egy gyönyörű szecessziós épület alsó szintjén a Félegyházi Pékség lánc ezen egysége. A Félegyháziak teljes kínálata megtalálható itt, a pékáruk mellett édes és sós péksütemények, kávé, üdítő, valamint bagel és szendvicsek is.
Félegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Külső képFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Külső képFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Étel/italFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Külső képFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Étel/italFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - BelsőFélegyházi Pékség 4. sz. mintabolt Kecskemét - Külső kép