Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa

4,2
a 18 kiskunmajsai szállás közül
Ifjúsági szállás, Kemping
Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa
Jonathermál Thermál Motel & Kemping KiskunmajsaJonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Jonathermál Thermál Motel & Kemping Kiskunmajsa vélemények

Kiváló 2015. június 20.kollégákkal járt itt
Minden évben elmegyünk a Kiskunmajsai kempingbe a Gyerekekkel. Imádok oda járni. Kis faházat vagy apartmanházat szoktunk bérelni. Kedvesek a recepcion,tiszta környezet,és imádok madárcsicsergésre ébredni. Csakis ajánlani tudom mindenkinek. :)Nem drága megfizethető,és a ott megszállt vendégeknek lehetőségük van olcsóbban megvásárolni a fürdőbelépőt ami csodálatos. Mindenkinek aki oda megy nagyon jó pihenést kívánok.
2014. november 11.gyerekekkel járt itt
Az iskolapadból egyenesen ide utaztunk, gyermekünknek egy hosszú hétvégét szántunk ajándékba. Rendkívül kellemes meglepetés volt a kemping elhelyezkedése. Bár a motelszoba fürdőszobával nagyon szűkös volt hármunknak három napra,ezenkívül a kempingben nem tudtunk ebédelni,de könnyen,gyorsan megtaláltunk mindent.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 25.a párjával járt itt
Párommal voltunk februárban egy Valentin hétvégén a Jonathermal 4 személyes faházában. Nyaranta gyakran voltunk itt a családunkkal, de igazi meglepetés volt, hogy télen is igazán kényelmes, meleg várt minket a faházban. Még pezsgő is be volt készítve az érkezésünkre. Nagyon tiszta volt minden, a szobák, a konyha rész és a fürdőszoba is.