Nana Bisztró & Pizzéria Komárom

pizzéria, bisztró
Nana Bisztró & Pizzéria Komárom
Nana Bisztró & Pizzéria KomáromNana Bisztró & Pizzéria Komárom
Nana Bisztró & Pizzéria KomáromNana Bisztró & Pizzéria Komárom

Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka

Nana Bisztró & Pizzéria Komárom vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 60 városban járt márFelfedező - 30 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. május 5.a párjával járt itt
Aki igazi vékony tésztás, minőségi alapanyagokból készített pizzára vágyik nagyon korrekt áron, mindenképpen térjen be. Sajnos nagyon forgalmas napot fogtunk ki, mi még viszonylag időben megkaptunk mindent, de volt aki már pl. nem győzött várni és lemondta a rendelést.
Kiváló 2023. június 4.családjával járt itt
Nagyon finomak a pizzák, mindig kedves kiszolgálás. Nagyon szeretjük. Igényes, jó hangulatú tiszta hely.Ajánlom mindenkinek!
Amikor csak erre járunk, beugrunk egy jó pizzára.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2022. június 15.gyerekekkel járt itt
Komáromban az Erzsébet-híd mellett a haranglábbal szemben található ez a pizzéria, amely igen népszerű és közkedvelt hely a városban. Június 4-e lévén a hídnál megnéztük este a trianoni fáklyás felvonulást, amely Komarnoból indulva vonult át Komáromba a Városházához, amikor is a gyerekek jelezték, hogy legszívesebben pizzát ennének.
Nana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - Egyéb