Két pizza a harangszó után

Nana Bisztró & Pizzéria KomáromNana Bisztró & Pizzéria Komárom a térképen

2022. júniusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. június 15.
Komáromban az Erzsébet-híd mellett a haranglábbal szemben található ez a pizzéria, amely igen népszerű és közkedvelt hely a városban. Június 4-e lévén a hídnál megnéztük este a trianoni fáklyás felvonulást, amely Komarnoból indulva vonult át Komáromba a Városházához, amikor is a gyerekek jelezték, hogy legszívesebben pizzát ennének. Éppen kapóra jött nekünk, jókor jó helyen voltunk. Rengeteg megrendelésük volt, így a rendelés leadását követően fél óra múlva kellett visszajönnünk átvenni a kész pizzákat. Összesen 37 féle kerek pizza közül lehetett választani, melyeket normál méretben árusítanak, két kategóriában, alap és prémium megosztásban. Árban 1890 Ft-tól 2650 Ft-ig számolhatunk, amit átlagos, korrekt árfekvésnek tartok. Kértünk egy Hawaii pizzát (paradicsomos alap, mozzarella, sonka, ananász), és egy Rami pizzát (sajtkrémes alap, füstölt sajt, csirkemell, sonka, kukorica), a 2 pizza együtt került 4480 Ft-ba. A paradicsomos pizzák alapja San Marzano DOP hámozott paradicsom szósz.
A kiszolgálás pörgős volt.
Lehet helyben is enni, egész sok asztaluk van, de hozzánk hasonlóan a legtöbben elvitelre vásároltak.
Lehet teljes kiőrlésű lisztből is kérni a pizzákat (+350 Ft felár mellett).
A pizzán kívül kínálnak még burgereket, pulled porkot, frissensülteket, 2 és 4 személyes vegyestálakat.
Extrát, kiemelkedőt nem tudok elmondani, de elégedettek voltunk.
Nana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - EgyébNana Bisztró & Pizzéria Komárom - Egyéb

Nana Bisztró & Pizzéria további értékelései

2024.05.05a párjával
Aki igazi vékony tésztás, minőségi alapanyagokból készített pizzára vágyik nagyon korrekt áron, mindenképpen térjen be. Sajnos nagyon forgalmas napot fogtunk ki, mi még viszonylag időben megkaptunk mindent, de volt aki már pl. nem győzött várni és lemondta a rendelést. A húsleves is nagyon finom...
2023.06.04családjával
Nagyon finomak a pizzák, mindig kedves kiszolgálás. Nagyon szeretjük. Igényes, jó hangulatú tiszta hely.Ajánlom mindenkinek! Amikor csak erre járunk, beugrunk egy jó pizzára.
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom