Kék Duna étterem Lipót

Golden Ball Club Hotel Győr

Kék Duna étterem Lipót vélemények

2082
Kiváló 2023. április 9.a párjával járt itt
A szerdai kudarc után (amikor is zárva van ez az étterem), csütörtökön azért újra megpróbáltuk, és sikerült! Kintről síri csend és néptelenség, de azért a "zárva" helyett a "nyitva" tábla reményre adott okot. Bementünk, a hölgy az ajtóban fogadott és. . .
Kék Duna étterem Lipót - Külső képKék Duna étterem Lipót - Étel/italKék Duna étterem Lipót - Étel/italKék Duna étterem Lipót - Étel/italKék Duna étterem Lipót - Étel/italKék Duna étterem Lipót - BelsőKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - BelsőKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - BelsőKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - BelsőKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - Étlap/itallapKék Duna étterem Lipót - Külső képKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - Külső képKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - Étlap/itallapKék Duna étterem Lipót - Étlap/itallapKék Duna étterem Lipót - Étlap/itallapKék Duna étterem Lipót - Étlap/itallapKék Duna étterem Lipót - BelsőKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - EgyébKék Duna étterem Lipót - Egyéb
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2023. március 19.a párjával járt itt
Utunk erre vitt, így betértünk ebédelni. Kedves, kellemes kis étterem, sörözővel együtt. Kevés vendég volt hétköznap lévén. A pincér hölgy segítőkész, a változtatásokat is meg lehetett vele beszélni. Hamar kaptuk az ételt, de a citromnak nem tudtam ellenállni, így mire a fotóra került a sor mindhárom süllőről elfogyott.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2019. szeptember 28.a párjával járt itt
Lipóton volt szállásunk, és ezt az éttermet ajánlották többen is. Az étterem hangulatos, de inkább bisztró jellegű, kockás abroszos. A pincér hölgy gyors, udvarias és kedves volt. Az ételeket aránylag hamar megkaptuk. A saláták nagyon finomak voltak, a főétel pedig erősen átlagos, mind méretben, mint ízben. Az árak ehhez képest talán kicsit magasak.
Kiváló 2017. január 23.barátokkal járt itt
Téli időszakban ebéd időben tértünk be az étterembe,rajtunk kívül egy asztalnál volt vendég. A kiszolgálás gyors volt,a személyzet kedves. Az ételek ízletesek voltak,nagy adagok és árban is megfelelő volt. Összességében egy finom ebédet fogyaszthattunk el jó áron. Talán egy kis apró észrevétel,hogy a hőmérséklet kicsit lehetett volna melegebb,picit fáztunk.
2016. április 3.gyerekekkel járt itt
Délidőben tértünk be a Kék Dunába a legnagyobb nyári szezon közepén. A fedett kinti részen kaptunk asztalt és mindjárt megállapítottuk, hogy egy közepes szintű vendéglátóhellyel van dolgunk. Az abrosz minősége és a kiszolgálás színvonala is ezt tükrözte. Az ételek viszont kiválóak és nagy adagok voltak. Van Wifi. Elfogadják a különféle kártyákat és utalványokat.
Kék Duna étterem Lipót - Külső kép