Termálhotel Martfű Martfű ★★★

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Termálhotel Martfű Martfű vélemények

Szörnyű 2024. január 17.családjával járt itt
Sajnos már második alkalommal kell csalódottan távoznunk! Mindkét alkalommal kuponnal érkeztünk. Az első alkalommal lefoglaltuk a szállást,mivel étel érzékeny is volt közöttünk kérték mindenképpen jelezzük emailben hogy feltudjanak rá készülni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2020. szeptember 13.a párjával járt itt
A hotel tipikus példája a szocreálnak. Akinek ez bejön, élvezni fogja. A hotel környezetében magas a gaz és senkit nem zavar. A hotel érdekeltségébe tartozó, vízparti közösségi terület büszkén hirdeti, hogy 200 milliós uniós támogatásból készült, de áll benne a gaz, nincs befejezve a színpad, ami legalább balesetveszélyes, nemkülönben a telepített villanyoszlopokon lógó vezetékek.
Termálhotel Martfű Martfű - Környék
Szörnyű 2019. március 19.a párjával járt itt
Nem jutottunk el a szállásfoglalásig, mert ajándék kuponnal foglaltunk volna, de telefonon közölték, hogy ha teljes áron el tudják adni a szállást, akkor nem fogják nekünk adni, féláras kuponnal. Szóval csak a "maradék" időpontból válogathatunk, ami nem kellett senkinek. Értem az üzleti logikát, de hogy ezt nyíltan megmondják a vendégnek, az több, mint felháborító. Hagytuk veszni a kupont.
Szörnyű 2015. december 21.családjával járt itt
Nem sok pozitív dolgot tudok írni erről a szállodáròl. Megérkezésünkkor mär nem az fogadott amiben e-mailben és telefonon megegyeztünk. Nem azt az összeget akarták velünk kifizettetni. Kettő órára érkeztünk a szobánk nem volt készen így felajánlottak egy másikat. Belementünk,elfogadtuk.
Gyenge 2019. november 4.gyerekekkel járt itt
Sajnos ha nagyon szeretném sem tudnék sok jót írni a szállásról. személyzet csak úgy van ha nem köszönsz akkor ők sem igaz alig vannak egy páran gondolom túlterheltek fáradtak. recepciós hölgy csak akkor tette le a telefont mikor már többen álltunk ott és kérdezte mit szeretnénk, valamelyik családtagjával beszélt mert azt ecsetelte mi lesz otthon vasárnap.
Gyenge 2017. augusztus 28.a párjával járt itt
Update: sajnos előző hétvégén elég csalódottan távoztunk az étteremből , pedig eddig nagyon szerettük. Délután 2 körül tértünk be ebédelni. Többen is voltak az étteremben, a sok emberre összesen 2 (! ! ) felszolgáló volt. 10 perc várakozás után szóltunk, hogy szeretnénk rendelni, ha lehet.
Gyenge 2015. augusztus 23.családjával járt itt
Egy csaladi összejövetelt rendeztünk,a szekek tavol egymastol,beszelgetni nem tudtunk,1 oras kesessel jött a fö fogas,minden langyos volt,a pincerek baratsagtalanok voltak,a recepcios hölgy pedig egyenesen szörnyüen viselkedett. Aki nem szereti a vendegeket,az ne alljon a recepcional,szerintem! Soha többet nem megyek ide es nem ajanlom senkinek.
Gyenge 2014. április 25.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a Termálhotelben. Az étterem és a konyha megfelel egy három csillagos szállodának. A szálloda tiszta, modern, kellemes, a szobánk tágas volt - túlontúl is. A recepció csapnivaló. Ha nem kérdezünk rá mindenre nem kapunk tájékoztatást. Például senki nem közölte, hogy a Termál résznek szánt uszodában kötelező az úszósapka.
Átlagos 2023. október 1.a párjával járt itt
Szeptember végén voltunk öt éjszakát poloska inváziós időszak közepén. A szobákban ablaknyitás, ezáltal szellőztetés kizárva, erre írásban is figyelmeztetett a szálloda. De az ablakon szerintem megmagyarázhatatlan és érthetetlen okból nincs szúnyogháló. Maradt a folyosó felőli "szellőztetés".
Átlagos 2017. november 4.a párjával járt itt
Csalódás volt számunkra. A csapból a melegre állított helyzetből is alig langyos víz folyt. Nem tudtunk egy kellemeset tusolni. Majd hideg vízbe mostam hajat. November 3 ról beszélünk. Kint a fürdőbe is hideg volt. Wellnes részbe is hideg volt. Nem győztünk szaunázni mert fáztunk.