Termálhotel Martfű Martfű ★★★

05.17-20.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Termálhotel Martfű Martfű vélemények

Szörnyű 2024. január 17.családjával járt itt
Sajnos már második alkalommal kell csalódottan távoznunk! Mindkét alkalommal kuponnal érkeztünk. Az első alkalommal lefoglaltuk a szállást,mivel étel érzékeny is volt közöttünk kérték mindenképpen jelezzük emailben hogy feltudjanak rá készülni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2023. október 26.családjával járt itt
Kellemes, egyszerű szoba, kaja választék a megszokottnál kevesebb, de nagyon finom. A reggeli kifogástalan. Hatalmas belső úszómedence, két gyógyvizes medence bent es kettő kint különleges gyógyvíz összetétellel. . . . A TV-ben az ATV műsor nem fogható, tiltott, - helytelen egy szállodában a politikai állásfoglalás.
Átlagos 2023. október 1.a párjával járt itt
Szeptember végén voltunk öt éjszakát poloska inváziós időszak közepén. A szobákban ablaknyitás, ezáltal szellőztetés kizárva, erre írásban is figyelmeztetett a szálloda. De az ablakon szerintem megmagyarázhatatlan és érthetetlen okból nincs szúnyogháló. Maradt a folyosó felőli "szellőztetés".
Kiváló 2023. július 26.barátokkal járt itt
Csendes, nagy és változatos vízfelület, nincs tömeg. A szálloda tágas, az ételek finomak. A strand részre is kihozzák a menüt a vendégeknek. Kellemes, pihenős télen- nyáron. Mi rendszeresen visszajárunk.
A fedett részben főleg nyáron sok edzőtábor van, úszás, búvárkodás. Ilyenkor kicsit zajosabb, de nem zavaró.
Kiváló 2023. május 25.a párjával járt itt
Először jártunk itt. Kellemes meglepetés volt. Rendben volt a szoba,választékos reggeli/vacsora. Jó a fürdő részleg. Szép a környék. Jól éreztük magunkat. Egyetlen kis hiba,hogy a konyhai/éttermi dolgozók az ablakunk alatt dohányoztak,így nem lehetett szellőztetni.
2023. január 12.a párjával járt itt
2022. októberben jártunk férjemmel a hotelben. Mi a szállodában foglaltunk szobát, ami nagyon tágas és kényelmes volt. A fürdő nagyon tetszett, jó időnk volt, így főleg a kinti gyógyvizes medencéket részesítette előnybe, de a benti wellness részleg is nagyon jó. Az étkezés is megfelelő volt számunkra, nincs sok választék, de mindig találtunk kedvünkre valót.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2022. november 3.családjával járt itt
Örömteli, hogy ebben a rezsiaggódós világban nem éreztünk semmit se ami rontana korábbi jó tapasztalatainkon. Remek ez a szálloda-fürdő kombináció, tiszta, gondosan rendben tartott minden helyisége, tökéletesen elegendő és jó a félpanziós ellátás. Ne hagyják ki, nem fognak csalódni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2022. március 6.barátokkal járt itt
5 éjszakát töltöttünk a szállodában februárban. Nekem tetszett, mivel tágas, szép volt a szoba, annak ellenére, hogy csak 3 csillagos. A szolgáltatással meg voltunk elégedve, igaz a tájékoztatás a recepción nem volt kielégítő. A személyzet kedves, segítőkész volt, a tisztaság elfogadható volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2020. szeptember 13.a párjával járt itt
A hotel tipikus példája a szocreálnak. Akinek ez bejön, élvezni fogja. A hotel környezetében magas a gaz és senkit nem zavar. A hotel érdekeltségébe tartozó, vízparti közösségi terület büszkén hirdeti, hogy 200 milliós uniós támogatásból készült, de áll benne a gaz, nincs befejezve a színpad, ami legalább balesetveszélyes, nemkülönben a telepített villanyoszlopokon lógó vezetékek.
Termálhotel Martfű Martfű - Környék
Kiváló 2020. május 26.a párjával járt itt
Az apartmanházat vettük igénybe, ahol csodálatos környezetben tudtunk kikapcsolódni. A személyzet végtelenül kedves, rugalmas, segítőkész. Mi még biztosan visszatérünk ide.