Feketerigó Étterem Mátrafüred

a 19 mátrafüredi étterem közül
étterem, szálláshely étterme, vendéglő, családi
Feketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred
Feketerigó Étterem MátrafüredFeketerigó Étterem Mátrafüred

Feketerigó Étterem Mátrafüred bemutatkozása

Családias jellegű éttermünk egész évben negyven személy részére nyújt kulturált étkezési környezetet. Hangulatos fedett teraszunk tavasztól késő őszig további húsz vendég részére biztosít éttermi szolgáltatást. Kerthelyiségünkben, a vén diófa alatt, forró nyári napokon negyven személy részére tudunk kellemes, árnyas, hűvös helyet biztosítani.

Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Feketerigó Étterem Mátrafüred vélemények

Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Szeptember első hetében ebédeltünk itt;nagyon kedves kiszolgálásvolt ;az ételek is nagyon finomak. . A pincérek figyelmesek barátságosak odafigyelőek. Az étel ára is elfogatható ,kisnyugdijas számára. Bőségesek az ételek is,mindég nagyon jó laktunk. Ha arra járunk máskor is ott meg ebédelünk. .
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 25.a párjával járt itt
Az első étteremben [Moderálva - a szerk. ] történtek után a Rigóba bandukoltunk át. A terasz bár hűvös volt, de még picit odasütött a nap. Az italos hamar jött, felvette a rendelést, a főpincér is hamar érkezett, ő is felvette.
2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Gyöngyösi révén elég sokszor keressük fel a màtrafüredi feketerigó éttermet. Egy remek kisvendéglő kedves emberekkel, egyszerű de finom, és laktato fogàsokkal elérhető àron. Bàrkinek ajànlom aki egy gyors és
finom ebédet szeretne elfogyasztani .
Átlagos 2016. július 13.a párjával járt itt
Az ételekkel és az árszínvonalal meg voltunk elégedve.
A panzió vendégei, és az előre bejelentett csoportok mellett sajnos huzatos asztalok jutnak a beeső vendégeknek.
Az élap elég bő: A, B, C napi menü és hei ajánlatok is szerepelnek rajta. Van jó pár sokkal rosszabb éterem is az üdülőhelyen, akol nem láttuk egy szem vendége sem délidőben.
Kiváló 2016. május 28.a párjával járt itt
Elég sűrűn megfordulunk az étteremben. Étel adagok megfelelőek, ételek íze, tálalása tökéletes. Hosszú évek tapasztalata alapján bátran állíthatom soha nem csalódtunk még. Pincérek figyelmesek, barátságosak. Hely pedig meghitt és családias. Talán a terasz bútorzatát ideje lenne kicsit felújítani.
Kiváló 2016. május 7.a párjával járt itt
Az étterem nem túl nagy, az asztalok elég közel vannak egymáshoz. Az étlap kínálata nem túl bőséges, de mindenki talál magának megfelelőt. Az adagok nem túl bőségesek, itt még mindig sikerült mindent elpusztítani a tányérról, viszont ezzel összhangban az árak teljesen barátiak. Az ár-érték arány megfelelő.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Gyakran megfordulunk ebben a vendéglőben ,főleg jó időben. Az udvarán áll egy hatalmas diófa, amely hűs árnyékot adva adja meg az ebéd hangulatát. . . az udvaron fekete rigók fütyörésznek, gondolom innen a név :)
A hely kicsit mintha visszarepítene az időben, kellemes egyszerűségével. . .
Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Ha Mátrafüreden járunk, sohasem hagyjuk ki hogy felkeressük ezt az éttermet. Télen is hangulatos, de nyáron a rengeteg leander látványa különleges hangulatot ad ennek a helynek. Tiszta, barátságos belső,/és a terasz is/ udvarias pincérek, bőséges és finom ételek, melyek max. 10 perc alatt el is készülnek. Köszönjük..
Kiváló 2016. január 20.a párjával járt itt
Nagy kedvencünk a hely, akár egy gyors ebéd, akár egy baráti vacsora a cél. Házias ízek, bőséges adagok jellemzik megfizethető árakon. Bárkit küldtem ide, az még nem csalódott :) A belső felújítás után pedig nyugodtan állíthatom, hogy igényes a környezet. Én személy szerint szeretem a régi nagymama féle ízvilágot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 1.a párjával járt itt
Már másodszor jártam itt és nem véletlenül.
Két év differenciával ugyanazok az udvarias, kedves fiatal pincérek, bőséges étlap, gyors kiszolgálás frissensült rendelés esetén is.
A hely nem luxus kivitelű, de nem is akar annak látszani.Kellemes színek harmonizálnak a falakon.
Az árak jóval a pesti árak alatt vannak.
Feketerigó Étterem Mátrafüred a térképen
3232 MátrafüredAvar u. 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • szabadtéri
H-V
magyar, házias