Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak félpanzióval
Napi árak félpanzióval
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2014. június 17.gyerekekkel járt itt
2014 Junius elején,5 napot töltöttünk párommal és unokákkal a Balneo Hotelben. Már másodszor jártunk itt,és most sem csalódtunk. Nagyon megvoltunk elégedve a kiszolgálással,a személyzet kedvességével,figyelmességével. A welnes részleg kitűnő,minden igényt kielégít. Az étterem tágas, finomak az ételek,és bőséges a választék.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
Sajnos csak egyszer jártunk a párommal a Balneó Hotelben Mezőkövesden, de az itt kapott élmények, tapasztalatok alapján nagyon szetetnénk többször is részesülni ebben az élményben. A szálloda új, modern, igazán minden igényt kielégítő. A személyzet udvarias, kedves, az ételek finomak, bőségesek. A welness részleg igazi felüdülést nyújt. Mi nagyon elégedetten távoztunk és visszavágyunk!
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
A feleségemmel töltöttünk 2 éjszakát a szállodában.
Mindennel meg voltunk elégedve,a reggeli és vacsora választéka gazdag,külön jónak tartom hogy egészséges ételek vannak. A wellness részleg is kiváló, a sóbarlang pedig lenyűgöző. Tágas parkoló van, a szoba tiszta, a pihenés garantált. Másodszor voltunk, de ha lesz lehetőségünk legközelebb is ide jövünk!
Kiváló 2014. május 26.barátokkal járt itt
Nagyon szép 4 napot töltöttünk a szállodában. A csodaszép idő csak növelte a jó hangulatunkat. A személyzet rendkívül kedves és szolgálatkész volt.
A konyhával is teljesen elégedettek voltunk. Meg kell említenem, hogy a
levesek valami eszméletlen finomak voltak! ! ! ! ! ! !
A wellness részleg is maximálisan tiszta és kényelmes.
Én csak ajánlani tudom a szállodát mindenkinek.
Kiváló 2014. május 25.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk a Balneo hotelben. Az ellátásra, a szolgáltatásokra és az étkezésre nem panaszkodhatunk, csupán egy-két „apróság” hiányzott, hogy tökéletes legyen a kikapcsolódásunk. Nagyon hasznos lenne a wellnes részlegben egy centrifuga, aminek használatával gyorsabban száradna a fürdőruha, és másnap nem nedvesen kellene magunkra ölteni.
Kiváló 2014. május 20.gyerekekkel járt itt
Áprilisban jártunk itt családdal. A szoba kényelmes,a személyzet figyelmes és segítőkész. A szálloda szinte családias hangulatú. Az étteremben a feltálalt ételek tetszetősek és finomak,szerintem mindenki találhatott magának megfelelőt. A vizes részleg egy picit kicsike,de a gyógyvíz hatása ezt felülmúlja. Mindenkinek bátran merem ajánlani,mert kényelmes pihenésben lehet része.
Kiváló 2014. április 24.gyerekekkel járt itt
Kellemes napokat töltöttünk a szállodában. A gyerekek és a felnőttek is jól érezték magukat. Köszönet érte. Figyelmes személyzet kényelmes szobák.
Az étterem és az ételek is jó és választékosak. A vizes medencék kiváló kikapcsolódást nyújtanak. A gyógyvíz áldásos hatását élvezhettük. Az edzőterem felszereltsége is tetszett.
Máskor is megyünk.
Kiváló 2014. április 24.a párjával járt itt
2014 áprilisában voltam ott barátommal, immár másodszor. Nagyon jó ár/érték arány. Kedves személyzet, változatos, finom ételek, széles választék. A termálvizes medencékben a víz lehűlt (rossz volt az időjárás), miután szóltunk engedtek hozzá forrót. A medencék lehetnének nagyobbak,ezért gyerekeseknek nem ajánlom, mert zavarják a felnőtteket.
Kiváló 2014. április 23.gyerekekkel járt itt
Kellemesen eltöltött 4 napot voltunk a szállóban. Unokáim, feleségem és én nagyon élveztük a semmittevést. A személyzet gondoskodott arról, hogy jól teljen el ez a 4 nap.
Minden nagyon jó és kellemes volt. Meglepetésről is gondoskodtak. Élveztük a wellnes adta lehetőségeket. A pálinka és a borkóstolás lángos evéssel nagy élmény volt.
Köszönjük.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - WellnessBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Wellness
Kiváló 2014. április 22.gyerekekkel járt itt
Meglepően széles választékú, kimagaslóan ízletes, finom ételek. Minden területen kedves, mosolygó személyzet, még a wellness részlegen is! Gyerekeknek kiváló szórakoztató programok, ahol a 8 éves gyerekünk is jól érezte magát.
Miután teltházas volt a szálloda, a wellness részleg időnként zsúfolt volt.