Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2013. április 13.a párjával járt itt
Szuper regenerálódási lehetőséget nyújtott a szálló. Külön ki kell emelnem a fantasztikus konyhát! Mivel nem vagyunk autósok, fontos volt a számunkra, hogy busszal is be tudjunk jutni a városba. Ez könnyen megoldható volt, de tudtam volna értékelni, ha a recepción kaphatunk egy busz menetrendet.
Kiváló 2013. április 12.a párjával járt itt
A nászutunkat töltöttük el a Balneo Hotelben. A szobák annyira tágasak, hogy kényelmesen elfért volna még ott plusz két fő. Nagyon szépek, modernek, jól felszereltek a szobák. Mindegyik egyedi berendezésű. Ha nemcsak a Hotel adta lehetőségeket szeretnénk kipróbálni, akkor nagyon jó kirándulási útvonalak vannak a közelben.
Kiváló 2013. március 29.a párjával járt itt
Megérkezéstől kezdve a távozásunkig a szálloda létesítményei, valamint a
szálloda személyzete kiválóan hozzájárult ahhoz, hogy jó érezzük magunkat.
Az ételeknél előfordult kisebb minőségi hiányosságnak valószínűleg a rossz
időjárás miatti kevés vendégszám volt az oka.
Mindent figyelembe véve bátran ajánlom mindenkinek ezt a nagyon szép szállodát.
Kiváló 2013. március 28.a párjával járt itt
Kedves segitökész személyzet,jó kiszolgálás. Választékos reggeli és vacsora!
Az egész Szállodára jellemzö tisztaság. A vellnes -fittnes részlegre is ez vonatkozik. Talán ami hiányosságnak tekinthetö a wc magassága kicsit magasra szerelték. Mi jól éreztük magunkat visszamegyünk még! Ebben az idöszakban jó ár érték arány. Ajánlani fogom ismeröseimnek! Tisztelettel Kerékgyártó András
Kiváló 2013. március 26.a párjával járt itt
Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Kezdem először a negatívumokkal: a wellness részleg elég hiányosan működött, sem az infra szauna, sem a gőzkabin nem működött:(. Az ételek nagyon változatosak és finomak voltak, talán annyi, hogy több étel csak langyos volt, pedig nem is az utolsó pillanatokban étkeztünk.
2013. március 21.a párjával járt itt
Az étkezéssel (svédasztalos reggeli és svédasztalos vacsora) maximálisan elégedett voltam. A szobák kényelmesek, tiszták. Probléma esetén a személyzet gyorsan intézkedik. Egyetlen problémánk akadt. A barátnőm bejelentkezett egy masszázsra, amely 20 perc helyett csak 8 percig tartott és maga a szolgáltatás minősége sem volt megfelelő.
Kiváló 2013. március 19.a párjával járt itt
A szálloda nagyon hangulatos és szép volt, már a belépéskor nagyon szimpatikus volt. jóbenyomást keltett. A velnes maximálisan jó volt. A
gyógyvíz nagyon jó hatással volt az egészségünkre. A szobánál hiányoltam az alvásnál kispárnát, illetve az ágy végénél kényelmetlen volt a kiálló széle.
2013. március 18.gyerekekkel járt itt
Amiben javítanék a szállodát illetően:a dupla ágy matracai szétcsúsznak,a gyerekjátszó felszereltsége minimál, ezt bővíteném és van már közte olyan szék aminek pl. : kijár a lába,valamint a gyerekfoglalkozásoknak egy külön terem jó lenne, mert kicsit fura volt, hogy a masszázsról/ra érkezőknek át kellett menni a gyerekeken, az animátor nagyon kedves és gyerekbarát.
Átlagos 2013. március 18.gyerekekkel járt itt
A hotel fantasztikusan szép, minden igényünket kielégítő épület, udvarias, segítőkész személyzettel, könnyen megközelíthető helyen. Kiválóan tudtunk pihenni, csend és nyugalom volt a hotelben, nem hallottuk szomszédainkat. A wellness részleg szolgáltatásaiban azonban jelentős hiányosságok mutatkoztak.
2013. február 27.gyerekekkel járt itt
Minden jó volt a víz a wellnessben sosem volt annyi mint ki volt írva a szobában az ágy magas a wc magas és én gyermekkel mentem de még egy külön párnát sem kaptunk a reggeli nem volt választékos és a vacsora sem én nem tudom mi a különbség a 4-3 csillag között de én a hármat adnám. De jól éreztük magunkat és ha lesz rá lehetőség vissza megyünk. Köszönettel Vajdics Lászlóné