Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 30 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2019. november 10.a párjával járt itt
Régóta szerettünk volna ebben a hotelben üdülni ,már az épület alapozásánál elterveztük.Sajnos különböző okok miatt csak most tudtunk eljutni.Minden várakozásunkat felülmúltak ezek az élmények.
Nagyon szépen köszönjük,szép emlékekkel távoztunk!
Átlagos 2019. november 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a WELLNESS rész az egész családnak és a programok a gyerekeknek. Ami kevésbé volt jó kicsit felkészületlenek voltak a gyerek köntösökkel , és az ágyak kényelmetlenek voltak. Összességében jól éreztük magunkat.
Kiváló 2019. november 4.a párjával járt itt
A szoba és az erkély az átlagtól tágasabb volt. :-) A gyógymedencék lehetnének egy kicsit nagyobbak, mélyebbek. Az ételek finomak, változatosak. :-) Pozitív élményekkel gondolunk az eltöltött napokra!
Kiváló 2019. november 4.a párjával járt itt
Fiatalos, lendületes, kedves, előzékeny, jó megjelenésű csapat jellemzi a Balneo szálloda személyzetét.
A szálloda tiszta, rendezett.
Reggeli: bőséges, kiadós, és nagyon finom
Vacsora: bőséges, kiadós, és nagyon finom

Máskor is itt szállnék meg!
Kiváló 2019. november 2.barátokkal járt itt
Meg voltunk elégedve a szállással. A hotel alkalmazottai nagyon kedvesek. Az étteremben a pincérek és a felszolgáló tanulólányok is kedvesek, aranyosak voltak. Az ételek kiválóak voltak, ízletesek finomak. A reggelinél és a vacsoránál is bőséges volt a választék. Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük mindenkinek a munkáját. Üdvözlettel Zérczi Gáborné.
2019. november 2.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: az ünnepi nagy tömeg ellenére figyelmes kiszolgálás, kitűnő ételek, valamint a meglepetés: a 4 csillagos szálloda a la carte étlapjának árai egy II. osztályú vendéglőt idéznek.

Ami nem tetszett: a szálloda méretéhez képest kis kapacitású wellness részleg, érkezés napján nem tudták pótolni a hiányzó törölközőket, ill. fürdőköntöst, ezért fürdeni a saját utcai ruhánkban kellett menni.
Kiváló 2019. november 2.a párjával járt itt
Jól éreztük magunkat. Az étkezés kiváló, finom és nagy a választék. A medencék is rendben voltak. Az infra szaunában a három nap alatt nem volt takarítás. A WC és a mosdókagylók nagyon magasan vannak.
Kiváló 2019. október 18.a párjával járt itt
Minden remek volt, az elhelyezés, kiszolgálás, az étkezések /reggeli, vacsora/ osztályon felüli!!! Egyetlen hiányosság a szobákban nem volt wifi lehetőség, de a földszinten volt használatára lehetőség. Köszönjük az irodának és a szálloda valamennyi dolgozójának az élményt! Ági
Kiváló 2019. október 16.a párjával járt itt
A kiszolgáló személyzet nagyon figyelmes, a szoba tágas, kényelmes. Rossz, esős idő volt, ki sem mozdultunk a szállodából, de kellemesen eltöltöttük az időt a wellness részlegen. Először külön álló ágyat kaptunk, de a személyzet megoldotta kérésemre a francia ágyat.
Csak jót tudok mondani a szállodáról.
Kiváló 2019. szeptember 22.barátokkal járt itt
Az ágy puha, szétcsúszik,számomra kényelmetlen. Több alkalommal jártam ott ebben az évben is, úgy aludtam, hogy a matracot a földre tettem a fürdőszoba fala és az ágy közé. Pont méret, így nem gurúltam le róla, mert a fal és az ágy nem engedte. Hiába aránylag új a matrac, de puha.