Hajnal Hotel Mezőkövesd ★★★

3,9
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Három csillagos szálloda, Gyógyszálló (minősített)
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd
Hajnal Hotel MezőkövesdHajnal Hotel Mezőkövesd

Hajnal Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e kitűnő klímájú üdülőövetben kezdődött a Hajnal Hotel története. A hotel egy nagyon kedvelt családias panzióként indult, a barátságos vendéglátás hamarosan meghozta gyümölcsét: az elégedett, gyakran visszatérő vendégkörnek köszönhetően ma egy páratlanul jól felszerelt gyógy- és pihenőhotel áll a korábbi panzió helyén.

A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai

Hajnal Hotel Mezőkövesd - Hajnali pihentető napok (min. 2 éj)
Hajnali pihentető napok
2024.10.01-ig
Hajnal Hotel Mezőkövesd - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2024.10.01-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Hajnal Hotel Mezőkövesd vélemények

Gyenge 2013. április 7.a párjával járt itt
A személyzet udvarias volt. A wellnesz szolgáltatás jónak mondható volt. Az étkezés: a svédasztalos reggeli minőségileg gyenge, kifogásolható volt!
A második étkezés amely kettő menüből választható volt gyenge szinvonalú,és
előfordult,pl:tarhonyás sülthúsnál kemény,ehetetlen,mennyiségre is kevés.
Azonban étlapról már jó minőséget kaptunk temeszetesen.
Átlagos 2022. december 2.a párjával járt itt
Nagyon hideg volt az úszáshoz a víz, csak egyszer tudtam úszni. Valószínű, hogy a gyógyvíz forrósága nem tudta befűteni a részleget, s a "hidegebb" víz, amiben úszni lehetett volna, nagyon hidegnek érződött, sajnos. A kezelésekkel maximálisan elégedettek voltunk, kedves személyzet, korszerű gépek, jó masszázs!
Átlagos 2022. március 19.a párjával járt itt
Bár nem voltak sokan a saját medencék közül feltöltve mindig 1 volt csak, túl meleg volt a víz így nem lehetett max 10-15 percnél tovább bírni, jó lett volna egy pár fokkal hűvösebb vízű is ahogy a zsóri fürdőben pld. A víz összetétele jó volt szerintem erősebb mint más fürdőkben a bőrnek is nagyon jót tett.
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. A Hibákat igyekszünk kijavítani és reméljük a jövőben még találkozunk.
2022. március 24., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
Átlagos 2021. szeptember 27.a párjával járt itt
A szoba megfelelő , a fürdőszoba nagyon kicsi és ráférne egy alapos felújítás. A termál medencék jók, de az ott levő zuhany nagyon koszos, az öltöző rész szörnyű, a centrifuga életveszélyes.
Az éttermi rész és az ételek nagyon jók.
Ha nem tartozna fürdőmedence gyógyvízzel a szállodához, nem lenne vendég....
Hajnal Hotel válasza
Köszönjük értékelését. Igyekszünk a hibákat kijavítani. Várjuk Önöket legközelebb is! Jó egészséget kívánunk!
2021. november 4., Barta Orsolya, Hajnal Hotel
Átlagos 2018. október 25.a párjával járt itt
A fürdö tisztasága, a szoba tisztasága jobb is lehetne. A szobát takaritás nélkül kaptuk meg, csak az ágynemü volt lecserélve...szerencsére! A hütöszekrényt is én takaritottam, szomorú.
Az étteremben jó hangulat volt, az étkezés semmi különleges, de elegendö.
Átlagos 2018. október 6.a párjával járt itt
A Hajnal szárnyban a szoba kicsi, az ágy kényelmetlen,fürdőszoba nagyon elavult,régi rozsdás tükör ,a burkolat ósdi,! Ráférne a felújítás!!
Legközelebb a Kikelet szárnyba megyünk!!!
Átlagos 2017. május 29.a párjával járt itt
Recepción nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Reggeli kíváló volt,a vacsora gyenge .
Szoba tiszta és kényelmes volt. A felújítás kicsit zavaró volt,a benti medencék nem voltak használhatóak. A kinti medencéből a látvány borzasztó volt a széthagyott szerszámok vödrök és szemét között fürödtünk.

Ha kész lesz a felújítás szeretnénk megtekinteni.
Átlagos 2016. november 28.a párjával járt itt
Azt a célt elértem, amiért mentem, jól éreztem magam. A finnyásabbaknak nem kell ilyen helyre jönni, ez nem a luxusról szól. Látom, a Tulajdonosok igyekeznek beletenni minden "apait és anyagit is", jövőt tekintve biztató a folyamatban lévő építkezés, hamarosan megújulnak.
Átlagos 2016. április 10.a párjával járt itt
Általában az elhelyezkedésel, a szobával, a személyzettel ,a gyógyvízzel meg voltunk
elégedve a négy nap alatt. de ez nem mondható el a félpanziós ellátásról. A svédasztalos reggeli szerintünk nagyon nem felelt meg egy három csillagos hotel
nivójának. A vacsoráról nem is beszélve,ami menűválasztásos volt.
Átlagos 2016. március 8.a párjával járt itt
Többször voltunk itt, de sajnos most nem volt felhőtlen a kikapcsolódásunk. A felszolgált ételnél volt problémánk, a menü egyszerűen ehetetlen volt. Ilyen tapasztaltunk még nem volt ezen a helyen, általában mindig finom, ízletes volt. Sajnos a konditerem szinte használhatatlan. A meghirdetett "wifi"a szobában nem működött.
Hajnal Hotel Mezőkövesd a térképen
3400 MezőkövesdHajnal u. 2.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem
Wellness Hotel Szindbád