Ez a hely megszűnt!

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Keszegsütő Miskolc vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 10.a párjával járt itt
Aki szereti a halat térjen be, de aki ismerkedne vele az kóstolja meg a haltepertőt! Rendkívül ízletes, házi kulimásszal (majonézes saláta), friss helyben sütött kenyérrel vagy magvas zsömlével. Kísérje le egy jó sörrel vagy házi szörppel. Lehet kapni halászlét, füstölt halat, stílszerűen sült keszeget stb.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Bár neve önmagáért beszél, de aki nem is szereti a halat, kóstolja meg a haltepertőt, lehet,hogy megváltozik a véleménye. Hozzá házi kenyér vagy magvas zsömle, házi kulimász (majonézes saláta). Fejedelmi lakoma. Házi szörppel vagy sörrel leöblítve.
Kiváló 2016. szeptember 3.a párjával járt itt
Maximálisan rendben volt minden, az ételek roppant izletesek, a füstölt sült harcsa és a harcsapaprikás kifogástalan,a házi kenyér ropogós és sűrű, a kiszolgálás az egyik legkedvesebb és legudvariasabb amivel valaha találkoztam, az árak viszont meglepően alacsonyak. Szeretettel ajánlom mindenkinek! :)
Keszegsütő Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 16.családjával járt itt
Isteni haltepertő, frissen sütve, házikenyérrel, házi szörppel és házi kulimásszal. Mindehhez szimpatikus, mosolygós kiszolgálás. 5 csillagos hely, jó hangulat, nagyon finom tiszai halak és a kovászos házi kenyér valami isteni! Ajánlom mindenkinek, akár egyedül, akár családdal. Ha gyalog mész, mindenképpen kóstold meg a házi pálinkát, így teljes az élmény ;).