Szomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc

2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Szomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc vélemények

Kiváló 2021. június 25.a párjával járt itt
Szerintem Miskolc legjobb beülős helye. A koktélok és italok isteni finomak, a kávéjuk fantasztikus, a hely pedig nagyon elragadó és menő. Többször is voltam már itt és még soha nem csalódtam
Egy próbát mindenképpen megér!!!!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Kiváló 2016. július 13.barátokkal járt itt
A Szomjas szerda egyike legnépszerűbb helyeknek Miskolc szórakoztatóipari-vendéglátói fő utcájában, a Széchenyi utcában. Este ülőhelyet alig kapni. Mi reggel mentünk be, mert kellően korai a nyitás, félkilenckor már kitárták a hely kapuit. A pincér hölgy szépséges és kedvessége mesébe illő volt.
Szomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - BelsőSzomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - BelsőSzomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - Külső képSzomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - Étlap/itallapSzomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - Étlap/itallapSzomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - Külső képSzomjas Szerda Söröző Bisztró Miskolc - Belső