Avalon Resort & Spa Miskolctapolca

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Avalon Resort & Spa Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2017. október 7.a párjával járt itt
Még márciusban voltunk ezen a helyen, egy kerek évfordulót ünnepeltünk. Nagyon szívesen gondolok vissza az ott töltött napokra! Kényelmes, praktikusan berendezett szoba, finom ételek, és ami legjobban tetszett, hogy a vellness részleg késő estig nyitva volt! Bár az időjárás nem volt túl kegyes hozzánk, azért nagyon jól éreztük magunkat!
Avalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső képAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - BelsőAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Medence/kert
Kiváló 2017. január 15.barátokkal járt itt
Mivel négyen voltunk (2 pár), rönkházat vettünk ki. A ház alsó és felső szintje elválasztható vagy egybe nyitható. A ház hatalmas, ízléses és tele van olyan aprósággal, ami jól esik a vendégnek, és máshol nem tapasztaltuk. Pl. minden este szoktam ágyban olvasni: itt végre volt állítható olvasólámpa a hangulatvilágítás mellett.
Kiváló 2016. szeptember 20.a párjával járt itt
Szép környezetben,fantasztikus szállás! Igényesen berendezett,igazi nyugalom szigete. A szobák kényelmesek,nagyon jól felszerelve,a szálloda minden igényt kielégít. A wellness rêsz is szuper(nekem a különleges rattan bútorok a kedvenceim)! A reggeli választêk előtt le a kalappal(főleg,h. találtam gm dolgokat)!
Avalon Resort & Spa Miskolctapolca - Szórakozás/SportAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - SzobákAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - WellnessAvalon Resort & Spa Miskolctapolca - Külső kép