Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 18 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Olvasom itt a pozitiv és negativ kritikákat és mindenben van igazság de ugy gondolom hogy mindenki túl magasra teszi a lécet! ! ! ! ! ! szerintem semmivel sem rosszabb a hely mint bármelyik más 4 csillagos szálloda. gyerekekkel kimondottan kitünö saját kalandpark játszóház külön 2 db gyerek medence egész napos gyerek felügyelet animáció.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 7.
2014 szeptember 30 -tol 3 éjszakára voltunk a szálloda vendégei. Két kicsi gyerekkel voltunk, ami tényleg nagyon baba barát az a fürdő része. Az ételek választéka hullámzó volt. A gyermek etetőszékek billegtek és nem volt letakarítva , mindig külön kellett kérni , ami ugye macerás.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztus elején jártunk férjemmel ebben a szállodában. Nagyon kellemes környezetben helyezkedik el. Az indulásunk elotti napon kaptunk egy e-mail-t, szeretettel várnak minket, és a bejelentkezést megkönnyítve megtehetjük azt e-mail-en a csatolt nyomtatványon. Ezt megtettük, így a bejelentkezés gyorsan ment. A szoba nem volt nagy de barátságos volt.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Nagyon szép és tiszta a szálloda, a wellness minden igényt kielégít. Az ételek finomak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias. Különböző programokkal színesítik a szervezők az itt töltendő időt, tea-, illetve szauna szeánszokon vettünk részt. Mindenkinek ajánlom, elsősorban gyermekes családoknak kiváló. A barátnőmmel nagyon jól éreztük magunkat, szívesen visszatérünk ide.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24.
Két gyerekkel (8 ill. 6 évesek) töltöttünk 3 napot itt a tavaszi szünetben. Ez a néhány nap nagyon kevésnek tűnt, a szobánk tágas és gyönyörű volt, a tisztaság példa értékű, a félpanziós ellátás rendkívül változatos. A gyerekeket animátorok szórakoztatták, nem győztük őket egyik programról a másikra kísérni.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk el a családdal a hotelben, alapjában véve nagyon kellemesen. A környék csodálatos, bár a kert építése még folyamatban van, de ez nem zavaró. A japán kertet jobban kellene gondozni, mert a gaz a dísznövényeket már lassan túlnövi. Sok kis apróság van, amire a vezetőségnek jobban oda kellene figyelnie egy 4*-os szállodánál.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Egy éves kislányunkkal itt töltöttük az első közös wellness hétvégénket hármasban, kicsit féltünk, hogy hogyan fogjuk tudni egy ilyen kisbaba igényeit kielégíteni, de nagyon jól sikerült minden, a hotelban maximálisan mindent biztosítottak számunkra, ami a kicsinek kellet, minden igényünket maximálisan kiszolgálták, a szoba álomszép volt, gyönyörű kilátással, hatalmas térrel, kényelmes és nagyon szép berendezéssel.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt három gyerekkel két éjszakát. A kitűnő marketing miatt bíztunk benne, hogy minőségi helyen pihenhetünk. Maga a szálloda nagyon szép helyen fekszik, erdőkkel körülvéve. Aztán bejelentkeztünk. . . A beígért családi szoba abból állt, hogy egy normál szobába betuszkoltak három pótágyat - konrétan összehajtható kempingágyat - a gyerekek részére.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos besorolásakor jó összeköttetésben lehetett a minősítővel. Kilépve az épületből messze átlagon aluli a környezet. Babakocsival lehetetlen a közlekedés, átgondolatlan koncepció, tisztátlan kültéri ülőalkalmatosságok és asztalok. A szállodához tartozó terület jó része gazos, rendezetlen. Miért nincs akkor elkerítve a még rendezésre, kialakításra váró rész?

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 19.
Nagyon igényes és szépen kialakított szálloda,gyönyörű környezet hangulatos szobák,minden igényt kiszolgáló étterem! Kitűnő hely a családoknak vagy csak a pihenni vágyóknak! Páratlan a wellnes részlegen ahol a kikapcsolódás minden feltétele adott,nekem itt legjobba a medencéből a kilátás tetszik! :) Én ebben az évben is itt töltök minimum egy hétvégét!

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, játszó szoba és játszó sarok használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.26. - 2017.03.01.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.02.09. - 2017.05.31.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éj 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Bükkszéki fürdőbelépővel, Siroki vár belépővel
2016.12.14. - 2017.03.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
5 nap/4 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, barlanglakás-belépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, infrakezeléssel, masszázs kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.03.30.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, szauna show-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.24. - 2017.06.29.
Hotel Rubinia
4 nap/3 éjszaka 6.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávéval, borral vagy limonádéval, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
2-6 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenével, kerékpárhasználattal, Mátrasegway utalvánnyal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.06.15.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
7 nap/ 6 éjszaka 5.829,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2017.12.31.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs-kuponnal, internet elérhetőséggel
2017.01.20. - 2017.03.31.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.10. - 2017.10.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Augusztus 20. (min. 3 éj)
Jégvirágos hétköznapok és hétvégék a mesebeli Tisza-tónál (min. 2 éj)
Télelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

NoszvajX