Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 20 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

Mobilról küldte. | 2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. december 9.
Szuper szálloda. A személyzet nagyon kedves, a szobák nem túl nagyok, de nagyon barátságos,igényes a berendezés, a mellékhelyiség lehetne nagyobb. Tényleg teljes mértékben baba illetve gyermekbarát hotel, bármilyen kérésünket nagyon rugalmasan teljesítették. Az ételek nagyon finomak voltak, és változatosak, minden vacsorára volt gluténmentes étel is.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Nagyon tetszett a szállás, ahogyan a hely is. Sokat kirándultunk édesapámmal az erdőben és a városban is. Az étkezés, és a kiszolgálás is remek volt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk és elégedettek voltunk vele. Biztosan visszatérünk még ide, mivel nagyon megszerettük ezt a kis települést. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Gyerekekkel is ideális helyszín!

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Olvasom itt a pozitiv és negativ kritikákat és mindenben van igazság de ugy gondolom hogy mindenki túl magasra teszi a lécet! ! ! ! ! ! szerintem semmivel sem rosszabb a hely mint bármelyik más 4 csillagos szálloda. gyerekekkel kimondottan kitünö saját kalandpark játszóház külön 2 db gyerek medence egész napos gyerek felügyelet animáció.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 7.
2014 szeptember 30 -tol 3 éjszakára voltunk a szálloda vendégei. Két kicsi gyerekkel voltunk, ami tényleg nagyon baba barát az a fürdő része. Az ételek választéka hullámzó volt. A gyermek etetőszékek billegtek és nem volt letakarítva , mindig külön kellett kérni , ami ugye macerás.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztus elején jártunk férjemmel ebben a szállodában. Nagyon kellemes környezetben helyezkedik el. Az indulásunk elotti napon kaptunk egy e-mail-t, szeretettel várnak minket, és a bejelentkezést megkönnyítve megtehetjük azt e-mail-en a csatolt nyomtatványon. Ezt megtettük, így a bejelentkezés gyorsan ment. A szoba nem volt nagy de barátságos volt.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Nagyon szép és tiszta a szálloda, a wellness minden igényt kielégít. Az ételek finomak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias. Különböző programokkal színesítik a szervezők az itt töltendő időt, tea-, illetve szauna szeánszokon vettünk részt. Mindenkinek ajánlom, elsősorban gyermekes családoknak kiváló. A barátnőmmel nagyon jól éreztük magunkat, szívesen visszatérünk ide.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24.
Két gyerekkel (8 ill. 6 évesek) töltöttünk 3 napot itt a tavaszi szünetben. Ez a néhány nap nagyon kevésnek tűnt, a szobánk tágas és gyönyörű volt, a tisztaság példa értékű, a félpanziós ellátás rendkívül változatos. A gyerekeket animátorok szórakoztatták, nem győztük őket egyik programról a másikra kísérni.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk el a családdal a hotelben, alapjában véve nagyon kellemesen. A környék csodálatos, bár a kert építése még folyamatban van, de ez nem zavaró. A japán kertet jobban kellene gondozni, mert a gaz a dísznövényeket már lassan túlnövi. Sok kis apróság van, amire a vezetőségnek jobban oda kellene figyelnie egy 4*-os szállodánál.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Egy éves kislányunkkal itt töltöttük az első közös wellness hétvégénket hármasban, kicsit féltünk, hogy hogyan fogjuk tudni egy ilyen kisbaba igényeit kielégíteni, de nagyon jól sikerült minden, a hotelban maximálisan mindent biztosítottak számunkra, ami a kicsinek kellet, minden igényünket maximálisan kiszolgálták, a szoba álomszép volt, gyönyörű kilátással, hatalmas térrel, kényelmes és nagyon szép berendezéssel.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt három gyerekkel két éjszakát. A kitűnő marketing miatt bíztunk benne, hogy minőségi helyen pihenhetünk. Maga a szálloda nagyon szép helyen fekszik, erdőkkel körülvéve. Aztán bejelentkeztünk. . . A beígért családi szoba abból állt, hogy egy normál szobába betuszkoltak három pótágyat - konrétan összehajtható kempingágyat - a gyerekek részére.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, kedvezményes italfogyasztással, étkezési utalvánnyal, élőzenés estékkel, internet elérhetőséggel
2017.06.06. - 2017.08.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 11.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, programokkal, Aqualand és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.19. - 2017.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitness terem, wellness részleg és szaunavilág használattal, fürdőköpennyel, masszázskuponnal, játszótérrel és játszószobával, parkolással, internet eléréssel
2017.04.25. - 2017.06.30.
Hotel Szeleta
Lillafüred
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2017.12.21.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, kedveménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.02. - 2017.07.27.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Hotel Fremon
Berente
Akár 1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: gyertyafényes vacsorával, szobai bekészítéssel
2016.11.24. - 2017.12.31.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
3 nap/2 éjszaka 21.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, családbarát és szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.06.16. - 2017.09.03.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 11.973,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, infrakezeléssel, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.07.01. - 2017.09.15.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 17.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeum belépővel, tárlatvezetés borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2017.12.20.
Hotel BorsodChem
Kazincbarcika
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, pezsgőfürdőző és szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.06. - 2017.12.25.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 4.695,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2017.06.15. - 2017.08.31.

Szállodák Noszvaj környékén
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Eged Vendégház Eger
Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház,...
Tisza-tavi nyár (min. 2 éj)
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyári hétvégék (min. 3 éj)

NoszvajX