Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Tavasz >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Húsvét >>  |  Május 1. >>
Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj
1. helyezett Noszvaj

3325 Noszvaj, Szomolyai út 1.

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj a térképen

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj értékelése:

1. helyezett a 19 noszvaji szállás közül
Így is ismerheted: Oxigén Hotel & ZEN Spa

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj - vélemények, kritkikák

Oxigén Hotel Family & Spa Noszvaj vélemények

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. december 2.
Nagyon tetszett a szállás, ahogyan a hely is. Sokat kirándultunk édesapámmal az erdőben és a városban is. Az étkezés, és a kiszolgálás is remek volt. Minden szolgáltatást kipróbáltunk és elégedettek voltunk vele. Biztosan visszatérünk még ide, mivel nagyon megszerettük ezt a kis települést. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Gyerekekkel is ideális helyszín!

2014. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 23.
Olvasom itt a pozitiv és negativ kritikákat és mindenben van igazság de ugy gondolom hogy mindenki túl magasra teszi a lécet! ! ! ! ! ! szerintem semmivel sem rosszabb a hely mint bármelyik más 4 csillagos szálloda. gyerekekkel kimondottan kitünö saját kalandpark játszóház külön 2 db gyerek medence egész napos gyerek felügyelet animáció.

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. október 7.
2014 szeptember 30 -tol 3 éjszakára voltunk a szálloda vendégei. Két kicsi gyerekkel voltunk, ami tényleg nagyon baba barát az a fürdő része. Az ételek választéka hullámzó volt. A gyermek etetőszékek billegtek és nem volt letakarítva , mindig külön kellett kérni , ami ugye macerás.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
2014. augusztus elején jártunk férjemmel ebben a szállodában. Nagyon kellemes környezetben helyezkedik el. Az indulásunk elotti napon kaptunk egy e-mail-t, szeretettel várnak minket, és a bejelentkezést megkönnyítve megtehetjük azt e-mail-en a csatolt nyomtatványon. Ezt megtettük, így a bejelentkezés gyorsan ment. A szoba nem volt nagy de barátságos volt.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 26.
Nagyon szép és tiszta a szálloda, a wellness minden igényt kielégít. Az ételek finomak, a személyzet rendkívül segítőkész és udvarias. Különböző programokkal színesítik a szervezők az itt töltendő időt, tea-, illetve szauna szeánszokon vettünk részt. Mindenkinek ajánlom, elsősorban gyermekes családoknak kiváló. A barátnőmmel nagyon jól éreztük magunkat, szívesen visszatérünk ide.

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 24.
Két gyerekkel (8 ill. 6 évesek) töltöttünk 3 napot itt a tavaszi szünetben. Ez a néhány nap nagyon kevésnek tűnt, a szobánk tágas és gyönyörű volt, a tisztaság példa értékű, a félpanziós ellátás rendkívül változatos. A gyerekeket animátorok szórakoztatták, nem győztük őket egyik programról a másikra kísérni.

2014. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk el a családdal a hotelben, alapjában véve nagyon kellemesen. A környék csodálatos, bár a kert építése még folyamatban van, de ez nem zavaró. A japán kertet jobban kellene gondozni, mert a gaz a dísznövényeket már lassan túlnövi. Sok kis apróság van, amire a vezetőségnek jobban oda kellene figyelnie egy 4*-os szállodánál.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 9.
Egy éves kislányunkkal itt töltöttük az első közös wellness hétvégénket hármasban, kicsit féltünk, hogy hogyan fogjuk tudni egy ilyen kisbaba igényeit kielégíteni, de nagyon jól sikerült minden, a hotelban maximálisan mindent biztosítottak számunkra, ami a kicsinek kellet, minden igényünket maximálisan kiszolgálták, a szoba álomszép volt, gyönyörű kilátással, hatalmas térrel, kényelmes és nagyon szép berendezéssel.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
Júliusban töltöttünk itt három gyerekkel két éjszakát. A kitűnő marketing miatt bíztunk benne, hogy minőségi helyen pihenhetünk. Maga a szálloda nagyon szép helyen fekszik, erdőkkel körülvéve. Aztán bejelentkeztünk. . . A beígért családi szoba abból állt, hogy egy normál szobába betuszkoltak három pótágyat - konrétan összehajtható kempingágyat - a gyerekek részére.

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 30. - 4 látogató hasznosnak vélte
A 4 csillagos besorolásakor jó összeköttetésben lehetett a minősítővel. Kilépve az épületből messze átlagon aluli a környezet. Babakocsival lehetetlen a közlekedés, átgondolatlan koncepció, tisztátlan kültéri ülőalkalmatosságok és asztalok. A szállodához tartozó terület jó része gazos, rendezetlen. Miért nincs akkor elkerítve a még rendezésre, kialakításra váró rész?

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 8.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.01. - 2017.05.31.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, masszázs-kuponnal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.23.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
4 nap/3 éjszaka 20.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolással egybekötött pincelátogatással, wellness részleg használattal, múzeumbelépővel, várostérképpel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.14. - 2017.04.17.
Széchenyi Apartman
Akár 1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.01. - 2017.04.30.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, koktéllal, wellness-részleg használattal, masszázskedvezménnyel, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2017.06.30.
Hotel Eger & Park
5 nap/4 éjszaka 10.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és hidromasszázs ágyhasználattal, kedvezményes wellness kezelésekkel, szabadidős szolgáltatásokkal
2017.01.06. - 2017.08.31.
Zsóry Hotel Fit
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.450,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermekeknek játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.23.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.130,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2017.03.06. - 2017.12.31.
Villa Rigo Panzió
Verpelét
4 nap/3 éjszaka 7.202 Ft,- /fő/éj ártól: reggelivel, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, várbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.11. - 2017.12.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, egyszeri vacsorával, 4 pincében borkóstolással, jacuzzi és infraszauna használattal, délutáni kávéval és süteménnyel, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2017.08.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás ellátás nélkül vagy reggelis ellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2017.12.15.
Katica Vendégház
Aggtelek
3 nap/2 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.11. - 2017.12.31.

Szállodák Noszvaj környékén
D&A Apartmanház Egerszalók
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Házassági évforduló Egerszalókon (min. 3 éj)
Wellness napok a tavaszi napfényben (min. 2 éj)
Aranynapok a Hajnalban (min. 2 éj)

NoszvajX