Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs
Elefántos Étterem & Pizzéria PécsElefántos Étterem & Pizzéria Pécs
Elefántos Étterem & Pizzéria PécsElefántos Étterem & Pizzéria Pécs

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs bemutatkozása

Éttermünk 1996-ban nyitotta meg kapuit! Alapanyagainkat szinte kivétel nélkül Olaszországból hozzuk illetve hozatjuk! Németországban szerzett tapasztalataimat (10 év olasz éttermekben) próbálom kamatoztatni ebben az étteremben! Néha beugrik Alessandro Arena barátom is főzni! (Paprika TV Olasz meló) A pizzákat fatüzelésű kemencében sütjük, ami Pécs belvárosában egyedülálló!

Hotel Sopianae Pécs - Napi árak reggelis ellátással
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Elefántos Étterem & Pizzéria Pécs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Kiváló 2014. március 31.a párjával járt itt
Egy koncertre jöttünk Pécsre, nem vagyunk ismerősek a városban. Véletlenül tértünk be éppen az Elefántosba, mivel a szállásunk a Főtér közelében volt, megtetszett külsőre, de csak egy rövid pihenésre tértünk be a városnézéstől és az egész napos gyaloglástól megfáradva. Hanglatosan berendezett, tiszta, kellemes belső tér fogadott.
Kiváló 2014. március 31.családjával járt itt
Szinte a nyitástól járunk ide. A városban nem találtunk számunkra ennél jobbat, pedig kerestünk. Az olasz ízek szerelmeseinek ajánlom! Ha vendég jön hozzánk más városból vagy külföldről, ide mindig elvisszük. A fiúk mindig udvariasak. Kiváló alapanyagok,gyors kiszolgálás, egyedi kéréseket is igyekeznek teljesíteni.
Kiváló 2013. október 17.családjával járt itt
Családtagokkal (köztük olasz származású) jártunk az étteremben. Központi helyen, a főtér mellett találhatóm hamisítatlan olasz hangulat. No és az ételek Olaszo. -ban is megállnák a helyüket. Pl. a pizza tésztája vékony, mint ahonnan származik. (Ez itthon nem mindenhol jellemző, mondván a magyarok nem így szeretik. . .
Kiváló 2013. szeptember 23.barátokkal járt itt
Egy kedves barátommal jártam itt. Több embertől is megkérdeztem, hogy hová is menjünk Pécsen, melyik éttermet javasolják, és nagyon sokan mondták ezt az éttermet. Engedtem a nyomásnak! :)
Nem bántam meg. A hely hangulata nyugalmat és kellemes ízlésvilágot áraszt magából, az ételek pedig nemcsak látványra, hanem ízre is tökéletesek.