Havanna Café Pécs

Thermal Panzió Igal

Havanna Café Pécs vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 30.a párjával járt itt
Minden rendben volt. A kiszolgálás egy ici-picit lassú, de nem volt zavaró. Ár-érték arányban átlagos. A Király utcához hűek az árak. :D Ízesített Latte Macchiatot ittunk, finom volt! Kaptunk hozzá kis mini étcsokit, bár egy keksz szerintem ilyenkor jobban esik. De ez mindenhol máshogy van nyilván. Nem volt semmi problémánk a hellyel. Lehet, hogy máskor is benézünk.
Kiváló 2016. február 25.barátokkal járt itt
Cubát nagyon szeretem, habár még sosem voltam ott, de egy estére úgy éreztem magam, mintha ott lennék. Szombat este voltunk, érdemes asztalt foglalni, mert nem sok hely marad a koktélozni vágyók számára. Cuba Librét ittam 900 forintért és Hawaiian Vodkát 1100 Fz-ért. Vannak ettől drágább koktélok is, maximum 2 ezer forintig.
Havanna Café Pécs - Étel/italHavanna Café Pécs - Étel/italHavanna Café Pécs - Étel/ital