Fehér Akác Vendéglő Pér

Villapark Várgesztes - Pünkösd
Villapark Várgesztes

Fehér Akác Vendéglő Pér vélemények

Kiváló 2021. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Hétköznap ebéd környékén nagyon forgalmas volt, folyamatosan érkeztek a vendégek és voltak foglalt asztalok is. Az ételek finomak és frissek, az árak korrektek, a két személyes tál tényleg elég kettő embernek és nem csak a szokványos fogásokat tartalmazza. Gyors a kiszolgálás. Az étterem belseje hangulatos, a mellékhelyiség tisztasága példaértékű.
Kiváló 2021. május 30.a párjával járt itt
Kis kitérővel hazafele tartva Szilvásváradról, a Fehér Akác éttermet választottuk ebédelés végett. Sokan voltak, de sikerült megfelelő helyet találni. Gyorsan jött is a felszolgáló hölgy, aki rendelés felvétele után hamarosan hozta is ebédünket. Nagyon finom volt, csak ajánlani tudom mindenkinek. Kedves , udvarias személyzet, kifogástalan felszolgálás,
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 22.családjával járt itt
Születésnapi ebédre gyűlt össze a család 21 fővel. Mindenki étlapról rendelt. Az italokat pillanatok alatt kihozták. A levesekre sem kellett túl sokat várni. Hatalmas adagok, nagyon finoman elkészített volt valamennyi főétel. Mindenki elégedett volt a választásával.
A felszolgálók végig előzékenyek, udvariasak és gyorsak voltak.
Jó hangulatban távoztunk.
Ide máskor is szívesen jövünk.
Kiváló 2016. november 29.barátokkal járt itt
LIBA-NAPOK
Csak FELSŐ fokon tudok róluk nyilatkozni. A Személyzet kedves, mindig jelen van, de nem tolakodóan. a megoldásokra törekednek a vendégek érdekében, és látszik, hogy náluk a vendég az első.
Az ételek kifogástalanok voltak ízletesek, az adagok nagyok. A tálalás hazai viszonylatnak megfelelő.
Ár - érték aránya jónak mondható.
Kiváló 2016. március 11.barátokkal járt itt
Baráti társaságunkkal havi rendszerességgel felkeressük ezt a vendéglőt. Tesszük ezt a remek konyhája, az udvarias és professzionális felszolgálás eredményeként. Az étlapon szereplő gazdag választék árfekvésben is kellemes.
A Vendéglőben és a mellékhelyiségekben is rend, tisztaság van. A társaság autói a tágas parkolóban jól elférnek. Mindenkinek ajánlom-
Kiváló 2015. július 6.gyerekekkel járt itt
2015. május végén jártunk először a családdal a Fehér Akác Vendéglőben. Egy konkurens étterem tulajdonosa ajánlotta a helyet, mivel szabadnapjukon ők is oda járnak. Nagyon tetszett, ezért június 28-án ismét ellátogattunk oda. Nagyon finomakat ettünk, jó a kiszolgálás, tisztaság van.
Kiváló 2014. március 23.családjával járt itt
Nagyon szépen, hangulatosan kialakított belső tér, kisebb és nagyobb társaság is jól tudja érezni magát. Szép időben a külső, fedett terasz szintén remek hangulatú, különösen a meleg, nyári estéken. Olyan igazi vidékies éttermi feelingje lesz az embernek. Sokféle étel és mindenki megtalálja a neki tetszőt.
Kiváló 2014. február 19.családjával járt itt
A kiszolgálás első osztályú gyors és kedves! Az ételek nagyon ízletesek voltak az egész család remekül érezte magát! amit fokozott a hely hangulata . Kellemes zene szólt . az ételek gyorsan elkészültek. A parkolás is jól meg van oldva , és az étterem nagyon könnyen megközelíthető! Egyszóval remek hely csak ajánlani tudom mindenkinek! További munkájukhoz sok sikert kívánunk!
Kiváló 2014. január 16.barátokkal járt itt
Aranyat érő szakácsok! Fincsi és szépen tálalt ételek ! Óriási étel választék! Udvarias gyors kiszolgálás! Rendkívülien hangulatos környezet! Tisztaság kívül is belül is! ! ! Ingyenes parkolás! Ebben az étteremben a vendégek kedvében járnak! ! ! Ajánlom minden inyencnek! Ajánlom baráti társaságnak,családi ünnepek lebonyolítására,esküvői vacsorákra!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 77 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 22.családjával járt itt
Hangulatos falusi stílusú étterem kellemes belső és külső térrel. Az ételek frissek és finomak. Többször jártam már itt évek alatt és soha egy csalódásom nem volt. A felszolgálás udvarias és gyors, még akkor is ha tele az étterem. Rendezvényeket elég sokat tartanak, ezért ballagás, stb. környékén nem biztos, hogy bejut az ember. Kellemes, nyugodt hely, tisztességes árakkal és finom ételekkel. Ajánlom!
Fehér Akác Vendéglő Pér a térképen
9099 PérFehérvári út 86/13.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín
H-V
magyar, nemzetközi
Zene
Élőzene: magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Soproni
Wellness Hotel Szindbád