Judith54

Judith54 adatlapja

Regisztráció2016.07.11
Utoljára itt2024.05.01

Kiváló 2024. március 24.a párjával járt itt
Párommal először jártunk ebben a szállodában, ahol 4 éjszakát töltöttünk el. A szálloda mind külsőleg, mind belsőleg előkelő, ízlésesen berendezett. A recepción beérkezésünkkor hamar ment a bejelentkezés, minden információt megkaptunk. Az étterem vezetőjét (Zsoltot) külön kiemelném, a vendégek fogadása, figyelmessége, udvariassága és szakmai tudása miatt.
Kiváló 2024. április 21.a párjával járt itt
Először jártunk párommal ebben a szállodában. A foglalás visszaigazolása hamar megtörtént. Recepciónál kedvesen fogadtak, hamar ment a bejelentkezés, minden információval elláttak. A szoba nagyméretű, kényelmes ízlésesen berendezett volt. Nagyon kényelmes ággyal. Az étterem minden személyzete udvarias, kedves volt.
Kiváló 2024. április 30.a párjával járt itt
Júniusban jártunk a szállodában, 4 éjszakára. Csak jót tudok mondani a szállodáról. Az étteremben választékos kínálat volt, mind a reggelinél, mind a vacsoránál, ízletes, finom ételek. Tetszett, hogy minden este a szálloda recepcióján ki volt téve az aznapi ételválaszték, s a napi programlehetőség.
Felhasználó fényképei:
Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád - Hotel Visegrád Visegrád -