Rétság

Rétság
RétságRétság
RétságRétság

Rétság bemutatása

Rétság kisváros Nógrád megyében a Rétsági kistérség székhelye. A város egykoron katonaváros volt, több katonai alakulat állomásozott Rétságon.
Nevezetességei: Művelődési Központ, emléktábla az 1848/49-es szabadságharc rétsági csatájáról, evangélikus harangláb, a honfoglalás millecentenáriumára állított kopjafa.

Evés, ivás Rétságon (4)

Zulu Café Étterem Rétság

étterem, kávézó - kávéház, pizzéria - lássam a térképen
Legfrissebb értékelések:
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Rétság és környéke legfrissebb értékelései

2022.09.09barátokkal
Rendeltünk kiszállításra 7 db pizzát, amiből 2-t el felejtettek fel írni és ez által nem kaptuk meg. A pincérnek a válasza az volt hogy ő erről nem tud pedig direkt 2x lett el mondva. Zárás előtt 2 órávál nem akarták ki hozni így 4 ember éhes maradt.
2024.05.13egyedül
Valahogy kikeveredtem a fővárosból Budaörsre. aztán ideálltam a TESCO-hoz, és beláttam, hogy régen voltam a Belfritben. nem is volt rossz emlék. Kértem olyan tojásos, hagymás, sonkás valamit, amire emlékeztem, hogy ettem ilyen helyen, és jó volt, de simán közölték, hogy olyan nincs. Öreg vagyok...
2024.05.13családjával
Átvertek Minket!!2024.05.09.-én esküvői foglalás volt, 40.000ft került kifizetésre foglalónak de zárva voltak!!! Telefont nem veszik fel, nem reagálnak semmire. Papíron van bizonyíték hogy a foglaló ki lett fizetve, beszélgetés és fotó hogy az ebéd nem valósult meg. Megyünk a fogyasztóvédelemhez...

Rétság és környéke kedvelt szállásai

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
06.01-09.02.
Hotel Stáció Vecsés
Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Rétság és környékén

Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.426 Ft/fő/éj ártól
140 értékelés
Portobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom EsztergomPortobello Wellness & Yacht Hotel Esztergom, EsztergomCsomagok már 23.550 Ft/fő/éj ártól
197 értékelés
Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
71 értékelés
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház EsztergomHotel Adalbert - Szent Tamás Ház, EsztergomCsomagok már 15.750 Ft/fő/éj ártól
9 értékelés