Halászcsárda Sátoraljaújhely

Hétköznapi ajánlat - félpanziós ellátással
Kőkapu Vadászkastély Nagyhuta

Halászcsárda Sátoraljaújhely vélemények

Gyenge 2021. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
Egy elött egy kicsivel értünk oda. Nem tűnt úgy,hogy sok vendég lenne,s egy asztalt kivéve már mindenki fogyasztott. Az étlap nem volt valami bőséges. Rövid egyeztetés után választottunk,de a várakozás nem nem volt ennyire rövid. Pontosan egy órát várakoztunk,két kicsi gyerekkel ez elégg gyötrelmes volt.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
Átlagos 2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Sajnos a pizzéria, ahová be szerettünk volna térni, nem volt nyitva, így ránézéses alapon választottuk ki a vele majdnem szemben lévő Halászcsárdát a belváros sétálós részén. Hogy a lényegre térjek, egyáltalán nincs csárda-hangulat, és a halakból szinte teljesen ki volt a konyha fogyva, mivel az előző napokban zárultak le a zempléni napok, amikor jelentős vendégforgalmat bonyolítottak le.
Átlagos 2019. július 27.családjával járt itt
Családosan érkeztünk, s majdnem mindenki halászlevet rendelt. Éhesek voltunk, egyszerű étterembe tértünk be, nem is vártunk nagy csodát. Bár a harcsa halászlé cápaharcsából készült, ami kicsit csalódás (nincs íze ennek a halnak), de összeségében mégis elégedettek voltunk. Az alaplé íze jó volt.
Kiváló 2018. július 18.barátokkal járt itt
Nagyon éhesek voltunk, mert egy másik étterembe délre tervezett ebédünk egy rendezvény miatt elmaradt. Késő délután Sátoraljaújhely központjába csak nem lehet mellényúlni. A teraszon ültünk le és a sportos öltözetünkről a pincér rögtön levette, hogy szeretünk mozogni, mert mind az étlapokat, mind a később kihozott ételeket a negyedik üres helyre pakolta le, ahonnan egy kis mozgás segítségével lett lehetőségünk elosztani magunk között.
Szörnyű 2018. július 8.a párjával járt itt
Ebédelni szerettünk volna, ami Zemplén megyében nem túl egyszerű. A kiszolgálás lassú és körülményes. Nem kértünk bonyolult ételeket. Babgulyást és halászlevet. A babgulyás híg volt és íztelen. A párom a halászlevet nem értékelte. . . Az erőset is megkaptuk mire befejeztük az ebédet.
Gyenge 2017. december 30.egyedül járt itt
A korhelyhalászlé harcsaszelettel nevezetű levesben a "harcsaszelet" pangasius volt, amely voltaképpen "harcsa", hiszen az elfogadott magyar nyelvű megnevezése: cápaharcsa. Nu, de azért. . . Egyébként az alaplé ehető volt, bár halíze nem volt. A hagymás rostélyos. . . Sült hagymakarikák valóban voltak, nem ropogósak, amint kellene, valószínűleg újramelegítettek lehettek.
2016. június 17.egyedül járt itt
Azt tudni kell, hogy én több mint 20 éve nem tudok/nem találok jó helyet (étterem) ebben a városban. Most elmentem az étterem mellet és olvastam, hogy tojásleves a menü, mivel nagyon rég ettem és szeretem is betértem ide, meglepődve tapasztaltam, hogy felújították és a sétáló utca felől is van bejárat.
Halászcsárda Sátoraljaújhely - Külső képHalászcsárda Sátoraljaújhely - Külső képHalászcsárda Sátoraljaújhely - Külső képHalászcsárda Sátoraljaújhely - MosdóHalászcsárda Sátoraljaújhely - Étel/italHalászcsárda Sátoraljaújhely - Étel/italHalászcsárda Sátoraljaújhely - Étel/italHalászcsárda Sátoraljaújhely - EgyébHalászcsárda Sátoraljaújhely - BelsőHalászcsárda Sátoraljaújhely - EgyébHalászcsárda Sátoraljaújhely - EgyébHalászcsárda Sátoraljaújhely - Külső képHalászcsárda Sátoraljaújhely - Étlap/itallap
Gyenge 2016. március 21.a párjával járt itt
Minőségi ételt szeretőknek nem ajánlom,menza jellegű csak ahhoz képest meg drága . 5000 Ft -ért ketten ettünk egy levest és egy főételt+ ital,ugyanez menzán megvan 3000 Ft-ból . Ha farkas éhes vagy és szereted a menza kaját jól lakhatsz. Italválaszték nincs.
Pincér udvarias és kedves volt,de alig bírta el a tányért.
A hely hipó szagú volt nem lehet jóízűt enni.
Szörnyű 2015. október 28.barátokkal járt itt
Szörnyű hely! Ne tévesszenek meg a fehér elegáns falak. Abrosz koszos, ital választék nincs, evőeszközök koszosak, épp hogy nem műanyag. Ettünk egy hagyma levest ( le kellet volna fotozni) szétmáló tejföl cseppek a zsirban, a hagymának rajta volt hagyva a gyökere az tartotta össze. Főételbe nem is kezdenék bele. . .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Szörnyű 2014. szeptember 1.barátokkal járt itt
Sátoraljaújhelyen járva nézegettük a világhálón, hogy van-e halászcsárda. Volt. Nosza, célbavettük. Kissé kopottasnak belülről tűnt s nem túl bizalomgerjesztőnek. Leültünk a teraszon, gondoltuk, hogy egy halászlét azért kipróbálunk. Erős pistát kaptunk hozzá, ami elég jellemző sajnos.
Halászcsárda Sátoraljaújhely - EgyébHalászcsárda Sátoraljaújhely - Külső kép