Janus Boutique Hotel & Spa Siófok ★★★★

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok
Janus Boutique Hotel & Spa SiófokJanus Boutique Hotel & Spa Siófok

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok bemutatkozása

Siófok nyüzsgő belvárosában található az igazán különleges, dizájn szobákkal rendelkező Janus Boutique Hotel & Spa. Az ide érkező vendégek különböző tematikájú szobákból választhatnak, a japán stílustól egészen Gustav Klimt festői világig.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Janus Boutique Hotel & Spa Siófok vélemények

Kiváló 2019. április 20.a párjával járt itt
Minden szuper volt.Tisztaság reggeli szemelyzet. Csak ajanlani tudom.A hotel dizajn érdekes tetszetős.
Kiváló 2018. április 2.a párjával járt itt
Nagyon meg voltam elégedve a szálloda szolgáltatásaival, elhelyezkedésével. Szép volt a választott szoba és a wellness részleg is. Szívesen ajánlom bárki számára.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. február 18.a párjával járt itt
Meg voltunk elégedve a hotellal. Belvárosi, közel van a Balaton part. A reggeli jó volt. Egy pici negatívum: ebédre vagy vacsorára nincs lehetőség a szálláshelyen, de a közelben sok vendéglátóhely van, szóval nem akkora probléma. A wellness részleg nem nagy, de mivel kevesen voltunk így tökéletes volt.
Kiváló 2017. szeptember 12.a párjával járt itt
Évek óta május környékén visszatérünk és sohasem kell csalódnunk.
Most is több szobából választhattunk kedvünk szerint.A tisztaság, a személyzet a reggeli minősége a wellness most is kiváló volt mint mindig. Köszönjük szépen nagyon jól éreztük magunkat!
Jövőre lakosztályt választunk kerek évfordulónk lesz!
Kiváló 2017. június 3.a párjával járt itt
Remek élmény egy egyedi hangulatú szállodában, a Balaton parttól és a város szívétől nem messze. Akár kettesben vagy a családjával akar kikapcsolódni, akár a Balaton nyújtotta programokra vágyik, akár a szálloda kényelmét akarja élvezni, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett. Egyedi szobái vannak amik igazán mesések. Tavaly nyáron a Japán szobába idén júliusban a Gésa szobában voltunk. Mind a kettő nagyon tetszett. A wellness részlege tökéletes. Nagyon tiszták a szobák nem látsz pókokat sem. Közel a központ a víztorony és a Petőfi sétány is!
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - Környék
Kiváló 2016. szeptember 12.a párjával járt itt
Mindennel nagyon elégedettek voltunk, személyzet, szoba kényelme és tisztasága, reggeli is kifogástalan volt. Én csak annyit hiányolok, hogy reggelin kívül nincs lehetőség többszöri étkezésre. A vonatok zaja sajnos egy rossz alvónak zavaró. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, és mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.
Kiváló 2016. július 16.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk el ezen a mesés helyen. A szálloda a belváros szomszédságában található, igazi kis gyöngyszem. Elvarázsolt az egyediségével- romantikus szobái elrepítettek minket egy más világba. Minden szoba más hangulatú-egyedi bútorokkal van berendezve. A személyzet nagyon kedves. Reggelizni 12 óráig volt lehetőség.
Kiváló 2016. május 5.a párjával járt itt
Imádom a különleges helyeket; már régóta vágytam egy boutique-hotelbe,ahol a stílusok teljes tárháza felsorakozik,és töményen kapod az élvezeteket,impulzusokat. Kaptam. . . . Makovecz Imre épületei pedig egyszerűen lenyűgöznek. A kis belső udvarok,terek leírhatatlanul hangulatosak. A barokk stílusú szobát választottam,de kipróbálnám mindet.
Janus Boutique Hotel & Spa Siófok - BelsőJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - SzobákJanus Boutique Hotel & Spa Siófok - Wellness
Kiváló 2016. május 4.barátokkal járt itt
Barátokkal töltöttünk el 3 gyönyörű napot ebben a szállodában. Már az érkezésnél lenyűgözött bennünket a szálloda belső hangulata, mintha csak Kleopátra birodalmában lettünk volna. A személyzet nagyon kedves volt,körbevezettek bennünket a szállodában, megmutatták a wellness részleget, és 3 különböző stílusú szoba közül választhattunk.