Siófok és környéke
a 236 siófoki szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Hotel Natura SiófokHotel Natura Siófok

Hotel Natura Siófok bemutatkozása

A három csillagos ellátást kínáló Hotel Natura Siófok kedvelt üdülőövezetében, a hagyományos környezet és a minőségi vendéglátás találkozásánál található. A szálloda a Balatontól 100 méterre, a városközponttól pedig egy kilométerre fekszik, így a nyaralás fontos színhelyei könnyűszerrel megközelíthetők.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Hotel Natura Siófok vélemények

Kiváló 2014. július 5.gyerekekkel járt itt
A szállás Siófokon a kikötő bal partjára esek, ezért a központtól kicsit messze van. Hosszabb sétával az Aranypart megközelíthető. Két gyermekkel voltunk mi nagyszülők. A gyerekeknek külön kézműves foglalkozások voltak naponta délelőtt és délután is. Az étkezésünk félpanziós volt az ételek frissessége,minősége számunkra megfelelő volt.
Kiváló 2015. július 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda személyzete nagyon udvarias, kedves. Az ételek mennyisége elegendő, ízletesek és finomak. A vacsora lehetett volna kicsit változatosabb. A szobában kisebb problémák adódtak, pl. : wi-fi gyenge, a TV elhelyezése nem a legmegfelelőbb. Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is szívesen itt töltenénk a nyári szabadságunkat! :-)
Kiváló 2015. július 27.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat mindennel megvoltunk elégedve. Az ételek nagyon finomak voltak és változatos. A személyzet kedves, segítőkész,mindent azonnal hoztak,ha valami elfogyott. A szoba tiszta és kényelmes volt,csak annyit jegyeznék meg,hogy a függöny lehetne hosszabb, és ellehessen húzni mert rosszul volt feltéve.
Átlagos 2015. július 22.gyerekekkel járt itt
Jó helyen található, csendes környezet, kedves személyzet. DE. . épp hogy befoglaltuk a szobát az előző vendégek szennyesei(ágynemű huzat, törölközők) hevertek a bejáratnál a földön. Kicsit lehetnének tisztábbak a szobák(poros tv, asztal). A tv nem éppen nézhető helyen van elhelyezve.
Átlagos 2015. július 16.gyerekekkel járt itt
A szálloda kiváló helyen található, jó adottságokkal, segítőkész személyzettel. Ha egy kicsit több figyelmet fordítanának a berendezések tisztaságára, felújítására (rettenetes állapotú zuhanyfüggöny, szürke törülközők, sárguló polcok, törött, spriccelő zuhanyfej), maradéktalanul kiváló szálláshely lehetne.
Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
A viszonylag retró külső mögött maximális, kedves és udvarias kiszolgálás. Régen éreztem magam ilyen jól szálláshelyen. Látszik, hogy folyamatosan javítják a körülményeket és gondolom ez nem kevés anyagi megterhelést jelent. Köszönöm a vezető asszonynak,a felszolgálóknak, a recepciós hölgynek és nem utolsó sorban a séfnek. Szép időt és sikeres szezont kívánok. :) :)
2015. június 15.gyerekekkel járt itt
A hotel naturában töltött két éjszaka alapján a véleményem:A személyzet a legmagasabb fokon dolgozott,az ő figyelmességük és kedvességük nélkül nem lett volna ilyen szuper hétvégénk. Az ételek mennyisége rengeteg,minőségük kiváló. A szobára azonban egy kis felújítás valóban ráférne. Pl,két ágy összetolva az nem franciaágy.
Átlagos 2015. május 25.a párjával járt itt
Mintha a Naturában nem hallottak volna arról, hogy a szállodaiparban azért ez-az megváltozott az elmúlt 25 évben. . . A szoba spártaian egyszerű, az abszolút szükséges minimummal. A "duplaágy" két összetolt ágya nem illeszkedik egymáshoz: olyan vastag az ágykeret, hogy a két matrac között kb. 8 cm-es rés keletkezik.
Szörnyű 2014. augusztus 25.egyedül járt itt
Tisztelt Olvasó! A nyári szezon utolsó hetét töltöttem a Hotel Naturában, de a szálloda sajnos jelentősen alulmúlta a várakozásaimat. 3 csillagos szállodának véleményem szerint nem szabadna ilyen hibákat, hiányosságokat hagynia. A folyosón használt kárpit kopott és koszos volt.
2014. augusztus 18.a párjával járt itt
Mikor beléptem a szobába, sokként ért, hogy kicsit retró. . . de érdekes, hogy rövid időn belül ez fel sem tűnt már nekünk. Érkezésünk napján nem volt bekészítve törölköző, a recepción szóltam, és pótolták. A személyzet szerintem - nem minden tagja - picit mintha tapasztalatlan lenne (de ez egyáltalán nem gond, valamikor nekik is meg kell tanulniuk a szakmát), viszont segítőkészek, kedvesek voltak.