Aranyfácán Vendéglő Sopron

Aranyfácán Vendéglő Sopron
Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron
Aranyfácán Vendéglő SopronAranyfácán Vendéglő Sopron

Aranyfácán Vendéglő Sopron bemutatkozása

1981 óta Sopron első, az ország másodikként megnyílt magánvendéglője vagyunk. Bízunk benne, hogy széles ételválasztékunk mindenki tetszését megnyeri és talál köztük kedvére valót. Meglévő alapanyagainkból, igényeknek megfelelően (lehetőségeinkhez mérten) egyéb ételféleséget is elkészítünk.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.26-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Aranyfácán Vendéglő Sopron vélemények

Kiváló 2018. május 19.a párjával járt itt
Hangulatos vendéglő, nagyon udvarias, figyelmes, gyors kiszolgálás. Finom ételek. Sok finomságot ettünk. Köszönjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 19.a párjával járt itt
Más éttermek egy-két libanapot tartanak Szent Márton tiszteletére. Az Aranyfácán ellenben, négy egymás utáni héten kínálja a libás ételeit. Ha jól emlékszem, még ma, 2017. november 19-én is, pedig máshol Márton libái már régen a fazékban végezték.
Kiváló 2017. november 13.a párjával járt itt
Novemberi üdülésünk alkalmával a kerthelyiség már nem működött, így kicsit félve lépdeltünk a pincehelyiségben működő étterembe. De bizton állíthatom, hogy az ott elénk táruló látvány, maga a csoda. Tiszta,ízléses berendezés, meleg, otthonos kialakítás és még egy kandalló is, amiben pattogott a tűz :)
A pincér gyors, kedves.
Kiváló 2017. szeptember 21.a párjával járt itt
Mikor megtaláltuk abban a szűk kis utcában nem sok jót vártunk a helytől, de amint beléptünk egyből megváltozott a véleményünk. Nagyon hangulatosan van kialakitva olyan érzése van tőle az embernek mintha otthon lenne.
A pincér nagyon kedves és segítőkész pár szó váltás és mintha évek óta ismerné az ember.
Mi nagyon meg voltunk elégedve mindennel a párommal.
Csak is 5* mindenre. :)
Aranyfácán Vendéglő Sopron - Belső
Kiváló 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Udvarias ès pontos kiszolgàlàs ,gyerekekre külön odafigyelve. Finom, kiadòs ètelek. Csak ajànlani tudom!
Kiváló 2017. április 9.a párjával járt itt
A közelben üdültünk a párommal és gondoltuk hogy körülnézünk a városban és utunk során betértünk ebbe a igen kellemes helyre. Kellemes atmoszférája és barátságos alkalmazottak nagy szimpátiát keltett bennünk. Csupán egy italra ültünk be, de ez elég is volt ahhoz hogy megtetsszen az étterem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 2.gyerekekkel járt itt
Belépve nagyon kellemes látvány maga a hely. . Összeszedett, stílusos, minden illik mindenhez. Leülve jó volt felfedezni, hogy az Itt jártam. hu oldal oklevelei díszelegnek a falon! :-)
Karácsony második napján voltunk, a pincér kedves, barátságos, mosolygós. Az étlap bőséges, mindenki talált kedvére valót.
Szörnyű 2016. november 28.családjával járt itt
Életem egyik legszörnyebb tapasztalatom. Idős parkinzonos papámmal és egy osztrák barátunkkal voltunk ott vasárnap (Nov 27) ebédelni. A papát a Soproni Rehabilitációs Gyógyintézeten kezelik, kb 800 méter az étteremtől, így a távolság miatt választottuk ezt az éttermet.
Aranyfácán Vendéglő Sopron - Egyéb
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Egy séta alkalmával találtok az éttermet ,és még aznap este ott is vacsoráztunk , és utána az elkövetkező két napban is . Igaz a szállásunk a Szieszta hotelben volt ellátással , de inkább külön fizetünk a vacsoráért máshol. Ahhoz képest ,hogy milyen kicsi a beltéri hely nagyon kényelmes és hangulatos.
Kiváló 2016. július 28.családjával járt itt
A pincér nagyon kedves volt, az ételek finomak és a köretek alapárban járnak hozzá. A terasz nagyon hangulatos, csicseregnek a szomszéd fákon a madarak, teljesen Lővéreki villaterasz hangulat. Születésnapot ünnepeltünk, legalább 30-an, szépen elkészített több személyes tálakkal készültek, amin volt mindenkinek a kedvére való. Máskor is megyünk, az egész család jól érezte magát.
Aranyfácán Vendéglő Sopron a térképen
9400 SopronBecht Rezső u. 5.
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar