Erhardt Panzió Sopron

Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.25-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Erhardt Panzió Sopron vélemények

Átlagos 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Az idei Gourmet Fesztiválon ismertem meg az Erhardt Étterem és Panziót, a tulajdonossal jót beszélgettünk, finomak voltak az ételek, így örömmel fogadtam el az invitálását, miszerint ha legközelebb Sopronban járunk, szálljunk meg náluk. Az élet úgy hozta, hogy a látogatásra szeptemberben sor került, egy kiállítás megnyitóra, majd hosszú hétvégére utaztunk el Sopron gyönyörű és hangulatos városába.
Erhardt Panzió Sopron - Külső képErhardt Panzió Sopron - Külső képErhardt Panzió Sopron - VendéglátásErhardt Panzió Sopron - BelsőErhardt Panzió Sopron - SzobákErhardt Panzió Sopron - SzobákErhardt Panzió Sopron - SzobákErhardt Panzió Sopron - SzobákErhardt Panzió Sopron - SzobákErhardt Panzió Sopron - BelsőErhardt Panzió Sopron - SzobákErhardt Panzió Sopron - Külső képErhardt Panzió Sopron - Vendéglátás
Kiváló 2016. április 14.a párjával járt itt
2015 júliusában töltöttem el párommal egy éjszakát ebben a Panzióban. Kocsival és gyalogosan is egyszerűen megközelíthető, bár gyalogosan pl. a vasúttól rá kell szánni egy 20 percet, de addig gyönyörködhet az ember a városban! :)

A személyzet készséges, segítőkész és nagyon előzékeny. A szoba szép tiszta volt a szükséges felszereléssel.