Hotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron
Hotel Fagus SopronHotel Fagus Sopron

Hotel Fagus Sopron bemutatkozása

A Hotel Fagus a csodálatos Lövérekben kínál kényelmes szállást turisták és tökéletes felszereltséget üzletemberek számára. A szálloda gyönyörű zöld környezetben található, közel Sopron történelmi városához, az osztrák határhoz, valamint a Fertő tóhoz.

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?

Hotel Fagus Sopron vélemények

Kiváló 2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk ebben a csodálatos helyen lévő szállodában. A szoba és fürdőszoba is tiszta volt, a matrac kényelmes. Csak reggelit kértünk, az bőséges volt és jó ízű. A személyzet kedves volt. Csak jót tudok írni róluk. A wellness nem működött, de erről már a foglaláskor tájékoztattak, így nem volt meglepetés. Teljesen korrekt volt minden. A wifi jelerőssége nem volt mindig megfelelő.
Gyenge 2016. május 6.egyedül járt itt
Két éve jártam már a Fagusban a családommal, imádtam, jó hozzáállású szobaasszony főnöknő, szuper étel választék, s a belsőépítészet is rendben volt. Nos, ezekkel az emlékekkel érkeztem egy munkanap után újra a Fagusba két éjszakára megpihenni, mivel a környéken látogattam ügyfeleimet.
Szörnyű 2016. március 4. járt itt
Egy kedves ismerősöm ajánlásával választottuk ezt a szállodát! De! ! ! Érkezéskor a recepciós hölgy gyakorlatlan volt,de gondoltuk most tanul be. Lift: tükrök elpattanva. A szobánk szintjén elég fura szag fogadott bennünket. A szobàba érve. . . a szag tompult kissé. . .
Kiváló 2016. február 12.a párjával járt itt
2016. februárjában töltöttünk el 3 csodálatos napot a hotelben. Én nagyon kritikus vagyok, de a legnagyobb rosszindulattal nem tudtam hibát találni. Némi kis esztétikai hiba voltak, /pl. padlószőnyeg/ de ez elenyésző volt ahhoz a sok jóhoz amit kaptunk. Szerintem nagyon kényelmes, tiszta és komfortos a szoba.
Átlagos 2015. december 26.a párjával járt itt
A Karácsonyt szerettük volna a Fagusban ünnepelni a párommal. Foglaláskor megnéztük az értékeléseket, többnyire 8,5 fölöttiek voltak, pár nagyon kritikus értékelés mellett. 4*-os szálló lévén, gondoltuk ez megfelelő lesz. 2015. 12. 22. -én érkeztünk, a táj csodálatos, egy erdőben van a szálló, kívülről elég jól nézett ki, szóval az első benyomás kedvező volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. április 4.gyerekekkel járt itt
Ilyen jól még egy 5 csillagos szállodában sem éreztem magam. Ezt azért merem kijelenteni, mert az építette környezet pontosan olyan mint a magasabb kategóriában, viszont az étel is. Ez az azért érdekes, mert ahol legutóbb voltam, az nem érte el étterem szinten a csúcsot. Nagyon ajánlom mindenkinek.
Hotel Fagus Sopron - Szórakozás/SportHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - VendéglátásHotel Fagus Sopron - Belső
Kiváló 2015. március 31.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk el a szállodában. Igényes szálloda kívül-belül, gyönyörű környezetben. A szálloda előtti parkoló viszont kevés, bár ha valaki még plusz pénzt szán rá a garázs fizetés ellenében igénybe vehető. A szobák tágasak, tiszták, a személyzet kedves és segítőkész.
Átlagos 2015. március 6.a párjával járt itt
Kicsit nehézkes volt a foglalás. telefonon foglaltunk majd nem jött meg az e-mail. Újra telefon : Nyoma sincs a foglalásnak ! Köszönet N. Kincsőnek aki mindent elrendezett. Zsúfolt volt a wellness. Alsónemű a fotel alatt ! Mennyire volt alapos takarítás ? Távozáskor az informatikai rendszer összeomlása miatt nem lehetett kijelentkezni. Kicsit csalódtam !
Hotel Fagus Sopron - Külső képHotel Fagus Sopron - Külső kép
2015. február 26.a párjával járt itt
A szálloda hozta a máshol már korábban megszokott színvonalat, a szoba kényelmes, az ételek kiválóak, a környezet sajátságos, bár kissé sötét és nyomasztó, de meg lehet szokni. . A személyzet korrekt, bár kissé steril, viszont bármi gond adódott, azonnal elintéztèk. Superior szobát béreltünk, amely a legfelső szinten van.
Gyenge 2014. december 22.családjával járt itt
December 5 en egy pénteki esten megérkeztünk , a recepció elott örömmel láttam csak mi leszünk. . . . ennek ellenére kb fel órát vett igénybe a bejelentkezes a személyzet tudatlanság a miatt . . . . A szobába felerkezve megkezdtuk a kipakolast, mosdóba mentem, ahol elszornyulkodve tapasztaltam, hogy szőr s hajszálak vannak a kádban , a kuka nincsen kiürítve.